Choceňská mlékárna uvádí na trh další novinku. Svou nabídku pomazánkových másel rozšíří o výjimečnou příchuť – houbovou.  „Vůbec poprvé se tak na našem trhu objeví kombinace, která je Čechům velice blízká, vždyť houbařství má v České republice dlouhodobou tradici,“ říká Pavel Marek, ředitel Choceňské mlékárny.

choceňské máslo

Novinka Choceňské mlékárny přináší naprosto unikátní kombinaci. Tradiční krémové pomazánkové máslo, které se mezi zákazníky těší velké oblibě, je doplněno o přírodní chuť čerstvých hub té nejvyšší kvality. Pochoutky z hub jsou v České republice velice oblíbené a i proto stávající řadu pomazánkových másel doplnila právě houbová příchuť. Pavel Marek z Choceňské mlékárny k tomu dodává: „Při výrobě vycházíme z letitých zkušeností, ale nezapomínáme ani na přání našich zákazníků. Ti nás mohou kontaktovat ohledně nových chutí. A právě prosby, které se týkaly houbové příchutě, se v poslední době objevovaly často. Tak jsme je vyslyšeli.“

Pokud opravdu máte rádi houby, vyzkoušejte tuto lahodnou novinku. Skvěle chutná s čerstvým pečivem a zeleninou a díky své lehkosti je to ideální svačina nejen pro dospělé, ale i pro děti.

Pomazánková másla jsou vlajkovou lodí Choceňské mlékárny a stejně jako u všech jejích výrobků, je i u této novinky dbán velký důraz na kvalitní suroviny, ze kterých je vyrobena. Kvalita a bezpečnost surovin je kontrolována pomocí jednoho z nejvyšších potravinářských standardů. Houbové pomazánkové máslo tedy dobře poslouží nejen jako chutná, ale i zdravá svačina.

Choceňské pomazánkové máslo bude k dostání ve vybraných obchodních řetězcích od 1. května 2013. Doporučená cena za kus je 28,90 Kč.

choceňské máslo

 

Reklama