Dobrý den,
z dnešního odpoledne mám tak příjemný pocit, že jsem se rozhodla o něj s Vámi podělit :o)
 
S naší Zuzkou chodíme od šestého měsíce na plavání. Chodíme pořád stejná skupinka maminek a je to fajn. Když nám minulý týden skončil druhý kurz, říkali nám, že je možné přijít v úterý, tedy dnes, na „vánoční plavání“. Tak jsme se přihlásily.
 
Dnes jsme se Zuzkou přiletěly jako obvykle na poslední chvíli a utíkaly rovnou do bazénu. Po skončení jsme přišly do hrací místnosti a „plavací teta“ mně nabídla skleničku punče – byl moc dobrý a Zuzce nějaké dětské křupky. K tomu to tam všude vonělo jehličím a cukrovím, které bylo k dispozici i s receptem – nejlepší byly švestkáče, ale recept jsem si nenapsala, tak se s Vámi nepodělím :o(.

 

Pak jsme si všichni vyrobili ozdůbku na stromeček, větší děti samy, my, co máme mrňata, jsme vyráběly místo nich (viz přiložené foto). Po dobu naší „kreativní činnosti“ si s dětmi hrály „plavací tety“. A další možností byla tělocvična, kde pro děti byly nachystány drobné překážky, prolézačky, tunel, mohly si utrhnout bonbon nebo se vyfotit s chobotničkou, ze které jim trčela jenom hlava.
 
Bylo to moc fajn odpoledne. Chtěla bych „tetám“ a paní majitelce klubu „Chobotnička“ poděkovat.
 
Leona

Reklama