Občas chodíme s kamarádkou na fotbal.

Když jsme onehdy přišly na stadion, sedly jsme si vedle dvou chlapů, velmi dobře vypadajících. Později jsme se dali do řeči, a když zápas skončil, nikomu se nechtělo domů, a tak jsme zašli do restaurace. Povídali jsme si a naše veselá čtveřice upoutala nejedno oko. Rozjaření jsme vypadli ven, protože už se zavíralo. Má odvážná kamarádka se začala s Liborem líbat a David už na mě také vyčkávavě hleděl. Nemám to ve zvyku, ale pozvala jsem ho k sobě nahoru. Libor a má kamarádka se vytratili někam do hotelu.
  

Dlouho jsme se líbali a hladili, pak mě položil naznak a vnikl do mě.
Byl to hodně vášnivý zážitek. Přespal u mně do rána, pak po mně vyžadoval ještě jedno kolo. Popravdě, byla jsem po tom včerejšku unavená a řekla, že už ne, že třeba jindy. Otočil se ke mně zády, všechen naštvaný.

V tu chvíli jsem ztuhla a hleděla na ta jeho černá, zarostlá, chlupatá ZÁDA!! I moje běloskvoucí povlečení už nebylo tak běloskvoucí... Začala jsem na něj křičet, ať vypadne z bytu, že psa mám doma taky a nemusela jsem si ho kvůli tomu zvát domů. Uraženě se zvedl, natáhl si tričko (úplně zbytečně), kalhoty, obul se a zmizel. Poté jsem utekla na záchod a zvracela. Pak jsem šla do koupelny a hodiny se drhla, abych smyla ty jeho chlupy ze svého těla. U gynekologa jsem podstoupila výplach pochvy (nikdo nemůže vědět, co všecho měl ještě chlupaté) a od té doby se všem chlapům dívám na záda.
Eva T.

Mnoooo, já nevím jak vy, ale mám pocit, že nás tady někdo trochu tahá za nos.... :o)))

Reklama