Dnes vás zvu do diskusního kroužku na téma chlupatý mužský hrudník.

Je to zvláštní, ale většině kamarádek a kolegyň se chlupatci, neboli muži se zarostlou hrudí, líbí víc než holoprsatci, holoprsníci, holoprsaři nebo holohrudníkáři.

„Pěkně chlupatý mužský hrudník přímo vybízí, abyste se na něm schoulila, je jako polštářek měkoučký, hezky šimrá, voní... Neznám příjemnější siestu než si položit tvář do toho porostu a na prst namotávat pramínek chloupků jak na natáčku... A navíc je to praktické: Po sexu se na něj nepřilepíte," říká jedna.

Z takového chlapa vyzařuje mužná síla, mám u něj pocit bezpečí. Dokážu si představit, že mě popadne do svých silných, pochopitelně patřičně obrvených, paží a přenese když ne zrovna přes rozviklaný most nad divokou roklí, tak alespoň přes kaluž nebo práh," tvrdí druhá.

Hm, to zní romanticky, a myslíš, že toho není holý hrudník" schopen?"
Možná jo, ale všimni si, že to bejvaj většinou ještě takový neopeřený písklata, holobrádci. Takovej by mě ani neunes. A ten, kterej by mě unes, toho by to zase nenapadlo."
Počkej, jak to myslíš?"
Ne jak, ale spíš koho myslím. Chlápka, co se holí od hlavy k patě."
Myslíš metrosexuála, br, tak toho bych teda nechtěla. Nejen že vypadá jak moučnej červ, ale nedokážu si představit, že by vzal do rukou rýč a šel mi přerýt zahrádku. Možná jsem přízemní, ale to už bych si sama připadala víc jako chlap. Strkat se s ním ráno před zrcadlem nebo stepovat hodiny za dveřmi koupelny, než se miláček oddepiluje, nakrémuje, napulíruje, naparfémuje, to by nebylo nic pro mě."

Nemyslím, že by neměl chlap o sebe dbát, stříhání, holení a manikúra by měla patřit k samozřejmému minimu osobní hygieny, ale odstraňování chloupků na těle považuji za nepřirozený zásah. 

Ale kdo ví, možná bychom mluvili jinak, kdybychom žili za velkou louží. 

Zatímco Evropané prosazují spíše názor nechat přírodě volný průběh, ze Spojených států sem stále častěji proniká kult vyumělkovaného vzhledu, vyvolaný umíněným bojem proti stárnutí.
Tak jako by tradičního anglického aristokrata nikdy nenapadlo nechat svému synovi přišít odstávající uši, Američan nejen že takovou operaci klidně podstoupí, ale nechá se dobrovolně škubat jako kuře na výrobní lince a nehne přitom ani brvou. Kde by ji také vzal, že. :-)

Já myslím, že v názoru na metrouše" jsme celkem zajedno, vraťme se k chlupatcům.

Mince má i svůj rub. Není to sice úplně stoprocentním pravidlem, ale většina chlupatých mužů prý zároveň brzy plešatí. Vlasy se jim dříve nebo později přestěhují o patro níž.
Nebo o dvě.
To mi připomnělo jednoho mého přítele, kterému spadly až do kalhot. :-). Hlavu měl sice hladkou jak neviňátko, ale když jsem mu poprvé sáhla na zadek, málem jsem vyjekla. Měl ho chlupatý jako satyr. :)

Znám i opačný extrém. Chlapa, u kterého nerozeznáte, kde končí vousy a začínají chlupy, protože jeho bujný porost plynule přechází z jedné tělesné partie na druhou a ještě to vezme okolo. Chlap - orangutan, s chlupy trčícími z uší z nosu, drze se deroucími z límečku košile. 
Je tohle ještě mužně sexy? Co myslíte?

Přidáte ještě jiný typ muže chlupatce? Líbí se vám chlupatí muži? Jak je na tom ten váš? Nebo naopak dáváte přednost holé hrudi a chlupatců se štítíte? Znáte nějakého metrosexuála? Je to sebestředný narcis, nebo chlap do nepohody?Reklama