Posílám vám svůj příběh na téma charita a dobré skutky.

Před nějakou dobou jsem potkala mužského, který se mi docela líbil..... potetovaný motorkář s milým úsměvem, bezva se s ním povídalo, ale pořád jsem si říkala, jestli není trochu moc "drsňák" a samorost.
Když jsem ho poznala trošku blíž, zjistila jsem věc, která mne velmi překvapila a utvrdila mne v tom, že zdání občas hooodně klame :o)

Tenhle tvrdý mužský, ze kterého jde na první pohled trošku strach, má doma kocoura... ne tygra, ne žádného výstavního macka, ale úplně obyčejného kocoura z útulku, se kterým se muchluje, dělí o postel a podstrojuje mu jako královské výsosti.
A nejen že se ujal šelmy kočičí, která byla v naprosto zbědovaném stavu a udělal z ní spokojeného, maličko vypaseného a děsně rozmazleného kocoura, ale ještě pravidelně posílá útulku finanční částku na přilepšenou všem kočičákům, které už si vzít nemohl.
Tahle jeho kouzelná trhlina na drsňácké image byla jedna z věcí, proč jsem se do něj zamilovala a proč si ho moc a moc vážím....
Mimochodem dnes už má doma kočky dvě.... jednu svoji a jednu moji a protože je můj miláček statečnej mužskej, kterej něco vydrží, rozroste se mu zvěřinec v bytě za krátkou dobu ještě o mne a mého ročního hyperaktivního a nenapravitelného syna :o)))

Myslím, že se můj miláček rozhodně nebude bránit mé vánoční tradici, kterou dodržuji už několik let: každý rok nakoupím kopec dobrot pro chlupáče a před Štědrým dnem udělám nadílku v nejbližším útulku... Myslím že tenhle dobrý skutek stojí za to, i když nestojí zase tak moc... vždyť i opuštění zvířecí mazlíčci mají nárok na krásné a bohaté svátky a kdo ví, třeba se při nadílce zhlídnete v nějakém tom chundeláčkovi, který tam čeká právě na vás a který si možná jedenou zahraje i na amora :o)

Z_U_Z_U


Milá Zuzu,
je fajn, že se nedáte ošidit zkreslujícím prvním dojmem a jdete na to srdcem.

Dnešní téma je CHARITA
Adoptovala jste dítě na dálku? Psa? Kočku?
Darujete peníze na zvířata, na život?

Přispěla jste? Pomohla? Pochlubte se!
Přispěla jste i vy krví, orgánem či jinou "součástkou" z vlastních tělesných zdrojů?
Nebo jste snad vy tou obdarovanou?

Co pro Vás znamená charita?
Přispíváte pravidelně?
Víte, kam své peníze posíláte?
Přesvědčí Vás lidé na ulici, abyste dala na sbírku?
Přispíváte vlastní aktivitou pro nějaké sdružení nebo humanitární organizaci?
Jste osobní průvodkyní nevidomých nebo jezdíte na procházky s tělesně postiženým kamarádem?

Pište, rádi Vaše příspěvky odměníme!

redakce@zena-in.cz


 

Reklama