Když od nás jednoho chladného jarního rána odešla do psího nebe naše milovaná Tara, zahalilo to naši rodinu do hlubokého smutku. A  i když umřela doma a v klidu, dlouho jsme ještě hladili její chladnoucí tělo, než jsme ji na zahrádce pochovali. Se slzami v očích jsem vzpomínala, jak mě denně doprovázela na dlouhých procházkách...

tara

Manžel prohlásil, že už nechce nikdy domů psa, neboť jejich odchody nám způsobují tak hluboký smutek. Avšak již pozítří od toho dne volal z práce, abych se podívala na boxeří stránky, že tam jsou nádherní psi, které někdo týral, nebo je někdo nehce... A i když by tohle jindy na mě platilo, řekla jsem mu, že jsem v duchu poprosila Tarušku, aby k nám poslala štěně ona.

sdgas

Stala se pak zvláštní náhoda. Opět volal manžel z práce, že už má od někoho slíbené štěně. Musela jse se usmát, neboť pes jedné spolupracovnice měl následují den nakrýt fenku. Ta měla být podle spolupracovnice někde od Valašského Meziříčí. A prý si pak z narozených štěňátek můžeme přijet vybrat.

Tara z psího nebe kývla na souhlas. Ta náhoda byla, že štěňátka byla od stejných chovatelů jako Tara. Z Bystřice p. Hostýnem. Nevěděli jsme to do poslední chvíle a o to jsme byli šťastnější. Přestože to k nim máme dost daleko, byli jsme štěňátka navštívit ještě 2x předtím, než jsme si malou Cheetah odvezli domů.

cheetah

A když už se malá rozhlížela po svém novém domově, začalo nám s ní být moc hezky. Cheetah nám už přes měsíc rozdává úsměvy. Z jejích očí září odzbrojující energie, kterou rozdává všem a všude, kam jen ta malá boxerka přiběhne. Jsem moc ráda, že se přátelí se všemi psy a usmívá se i na všechny lidi. A Tarunka se usmívá z psího nebe.

cheetah

Reklama