Dnes se věnujeme našim domkům, bytům, kytičkám, záhonům, naší šikovnosi a zručnosti. Prostě se chlubíme tím, co jsme byli schopni krásného vybudovat nebo vyrobit, popřípadě vypěstovat.

My tady v redakci čekáme na vaše maily s obrázky toho, co se vám povedlo, a hned takhle po ránu přinášíme naprosto ukázkovou rekonstrukci chodby, kterou nám poslala čtenářka Hanka. Však posuďte samy, jak to celé prokouklo.

 


Dobrý den,
 
i já bych se se svojí malou "troškou do mlýna" ráda pochlubila :-)... Tak trošku spravujeme náš domeček a začali jsme předsíní... Ještě sice není úplně hotová, k dokonalosti nám ještě chybí přidělat tyčky na záclony, samozřejmě koupit ty záclony, pověsit a takové ty drobnosti, jako nějaké stojánky na květiny apod., ale i tak z ní máme radost, celkem jsme si mákli a aby to nevypadalo, že jsem pracovala jen já, tak posílám takový malý průřez, jak se postupně předsíň měnila, a samozřejmě i mého muže zachyceného při práci :-) Letos ji snad už dorazíme úplně, jen ještě čekáme na nové dveře do dvora...
 
Hanka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Myslím, že se mnou budete souhlasit, že Hanka i její chlap jsou moc šikovní.
 
Pokud i vy jste šikovné, pokud i vy se máte čím pochlubit, tak neváhejte a pošlete nám svou pýchu.
 
 
 
A pokud ji nemáte po ruce teď, nevadí - pošlete ji třeba zítra. Takovéhle krásné proměny bytů, nebo vaše výtvory budeme ukazovat ostatním čtenářkám stále. Vždy, když je dostaneme. Tak se pochlubte.
 
Třeba za to i něco dostanete. Jako třeba Hanka, které do předsíně, kde předpokládáme botník, posíláme univerzální impregnační sprej Aquastop od firmy Kiwi a spolu  s tím osvěžovač obuvi Fresh Force od té samé firmy.
 
Vám všem přeji krásné úterý a těším se na vaše maily.
 
Reklama