Ačkoli je vnučka dvaasedmdesátiletého herce Morgana Freemana už dávno dospělá žena, jejich poměr začal v době, kdy ještě patřila mezi náctileté. Proslýchá se, že právě kvůli tomu skončilo Freemanovo manželství.

E´Deně Hinesové, nevlastní vnučce herce Morgana Freemana, je nyní 27 let. Přenesme se ale v čase nazpět o zhruba deset let. Na konci devadesátých let, kdy byla ještě teenagerka, ji po rodinné večeři sváděl její dědeček. Tehdy mu odolala, ale o něco později už ne. Od té době se jejich intimní schůzky odehrávaly pravidelně. A poměr prý spolu udržují dodnes.

Freeman s vnučkou

Jenže E’Denu nejspíš trápilo svědomí, a tak se po letech svěřila své babičce Myrně Colleyové-Leeové, Freemanově ženě. Magazín National Enquirer tvrdí, že po této události Myrna od Freemana okamžitě odešla, aby v srpnu loňského roku po čtyřiadvaceti letech manželství zažádala o rozvod.

Morgan a jeho manželka přitom do té doby patřili k nejpevnějším vztahům v Hollywoodu. Freeman má celkem čtyři děti. S Myrnou má dvě a dvě další pak z předchozího manželství s Jeanette Adair Bradshawovou.

Nabízí se otázka, jestlipak se nestane znovu otcem a zároveň pradědečkem?

Reklama