Dobrý den,

k dnešnímu tématu se mi vybavuje jedna moje zkušenost se   zkrášlovacími pokusy.

S partou jsme se domluvili, že vyrazíme na pyžamový country bál. Měl s námi jít i kamarád, který se mi moc líbil, proto jsem se rozhodla, že týden před bálem se budu intenzivně věnovat zkrášlovacím procedurám, aby mne nemohl přehlédnout.

Protože studentská peněženka vylučovala nákup kosmetických   prostředků, shromáždila jsem kupku zaručených "babských" rad.   Škole jsem dodala potvrzení o nemoci, abych měla dostatek času, a nadšeně jsem se pustila do prvních pokusů. Poháněná představou, jak budu na bále nejkrásnější a ON si nebude všímat nikoho jiněho než mne, jsem jaksi nezaznamenala, že domácí maska na pleť s mrkvovou a jablečnou šťávou má prapodivnou barvu a zábal na vlasy z bylinek a chlebové kůrky také nebudí moc důvěry.

Všechno jsem napatlala dle návodů a ulehla do vany plné voňavých bublinek.  

Každý si určitě snadno spočítá, co následovalo.   Místo dalšího zkrášlování jsem celý týden až do bálu z vlasů, které jsem tehdy měla  skutečně hodně dlouhé, vyplachovala a vyčesávala chlebové drobečky a  v mezičase jsem se před zrcadlem modlila, aby "zdravá" mrkvová barva  na obličeji alespoň kapku vybledla.
 
Jak dopadl onen bál, už si vlastně ani nevzpomínám, ale dodnes si   pečlivě promyslím, který "zaručený" recept na sobě vyzkouším.

Krásný den!

Akiasare

Milá Akiasare... inu, vyzkoušet se má všecko. :o))) Jsi statečné děvče! Moc díky za Tvůj příspěvek.Reklama