Čtenářka Pajda se kdysi o obsluhování „bez“ bavila s jednou servírkou. Dozvěděla se zajímavé informace...

Nahlédněte se čtenářkou Pajdou do tajů profese: servírka nahoře bez...


Přiznám se, že ano, znám lidi, kteří si takto vydělávají.

A ne, neodsuzuji je a ani si nemyslím, že by je k tomu něco nutilo. Prostě je jim to dost jedno.

A nejsou to jenom studentky. Pokud si chtějí vydělat, a mají tu možnost, tak to jdou zkusit. Když jsem se s jednou servírkou bavila, tak prý nejtěžší je to, aby ona na to nemyslela, těm chlapům je to vesměs fuk, pokud se chová obsluha neutrálně. Problémy s opilci si řeší majitelé sami - je jim jasné, že jakmile bude sebemenší zádrhel, tak bar končí, protože novou obsluhu tam nikdo nedostane. Takže když se na to nemyslí, je to asi v pohodě.

Ze zvědavosti bych navštívit nechtěla, netuším, co bych tam dělala, protože o podniku s nahými chlapy nevím (pánský striptýz se mi líbí, ale musí být profesionální), a ženské mě nic neříkají - asi bych tam seděla jak ta trubka a zbytečně připlácela za něco, co je mi jedno.

Pokud jde o někoho, kdo takové podniky vyhledává: znám několik majitelů vykřičených domů, znám jejich personál a hosty, znám lidi z natáčení porna... nikdo z nich tohle nevyhledává, jaksi mají nahoty dost pracovně. Z mého okolí si to představit nedovedu. Kdyby u nás na dědině otevřeli takový lokál s místními kráskami, byl by tam první týden dost hukot. je ale otázka, jestli by to majiteli stačilo - leda by se tam slečny střídaly...sama bych to nedělala - nemám na to postavu.

A jestli bych tam pustila manžela? Určitě ano. Ať se podívá, když chce. Třeba pak zjistí, že masáže, sauna a pravidelná návštěva wellnes pobytů mají cosi do sebe a začne mi přispívat, abych taky mohla chodit nahoře bez:-)

Pajda

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 8. ledna 2013: Obsluha bez

  • Navštívila jste někdy podnik (i omylem), kde byla obsluha bez? Jaký to byl zážitek?
  • Co si o takových podnicích myslíte?
  • Chtěla byste ho někdy ze zvědavosti navštívit?
  • Znáte někoho, kdo takové podniky vyhledává?
  • Pustila byste do podobného podniku partnera, kdyby o to projevil zájem?
  • Byla byste ochotná dělat obsluhu nahoře/dole bez?

Své příspěvky posílejte formou úvah a příběhů na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Déla vaši příspěvků ať je rovna nebo delší tomuto odstavci, tedy chcete-li mít větší šanci na uveřejnění a tím i možnost získání pěkného dárku. Dárkem je tentokrát stolní desková hra Nevinné hrátky pro dva - erotická hra pro dvojice od firmy Albi. Uzávěrka zasílání příspěvku je 8.1.2013 v 15.00 hodin.

hratky

Reklama