„Nemám ráda vrtačku. I když si o sobě myslím, že patřím k těm ženám, které jsou docela praktické a zvládnou v domácnosti i mužské práce, vrtačka opravdu není můj přítel. Možná mi vadí ten randál, nebo to, že je dost těžká, nevím. Práci s vrtačkou raději nechávám na odborníkovi.“

Petra, Praha

pattex

pattexTakový názor sdílí mnoho z nás. Považujeme práci s vrtačkou za ryze mužskou záležitost. Ovšem je třeba říct, že ne všechno musíme přivrtávat. V posledních letech se montážní lepidla natolik zdokonalila, že plně nahradí šrouby a hřebíky. Ale ani montážní lepidla nejsou zrovna ženská záležitost. Vytlačit lepidlo či tmel pomocí aplikační pistole je pro ženskou ručku dost těžké. Tento problém již před rokem vyřešil Pattex.

Jako první představil unikátní balení montážního lepidla se samospouští. Díky revolučnímu balení není třeba aplikační pistole. Stačí zmáčknout samospoušť a pohodlně aplikovat lepidlo. Jen jedno zmáčknutí a lepíte. Aplikace je tak snadná, že ji hravě zvládne téměř každý. Pattex je ovšem vždy o krok vpředu a proto v tomto roce představil zdokonalenou novinku Pattex Power Fix v balení kiwi.

Inovace spočívá hned v několika praktických vychytávkách. Nový Pattex Power Fix má mnohem delší aplikační trysku „zobáček“, kterým se snadno dostanete i do hůře přístupných míst. Systém vytlačování je stejný jako u jeho předchůdce. Stačí jen stisknout spoušť a tlak uvolní lepidlo. Další výhodou je otočná hlava, která umožňuje nejen lepší přístup, ale ocení ji také leváci. Dalším vylepšením, je speciální dávkovač, kterým si můžete snadno určit průtok lepidla. Tuto vlastnost využijete například v momentě, kdy potřebujete přilepit něco drobnějšího a plocha je příliš malá. Posunem tlačítka dávkovače sami určíte množství lepidla.

Věšák na klíče, poličku na stěnu, háčky na kabáty, nebo dokonce dekoraci stěny, to vše snadno a rychle zvládnete. Dnes je lepení s Pattex Power Fix hračkou.

Více informací naleznete na www.pattex.cz. Inspirujte se zajímavými nápady v lepení nebo se zúčastněte soutěže o 100 000 Kč, kterou pro vás do konce června Pattex připravil, na stránkách www.pattexpower.cz.