plavky

Neříkejte, že si neprohlížíte chlapy v plavkách. Připustila bych snad jedinou výjimku, kdy jste čerstvě zamilovaná a máte oči jen pro toho svého. Ale obecně, zvláště pokud se nás bab sejde víc pohromadě, nezůstane jeden průchozí bez komentáře. To prostě nejde nekoukat. Ale pozor, předky cudně přehlížíme a soustředíme se spíš na zadky. Všechny se snad shodneme na tom, že na pevný mužský zadek je pěkný pohled.

V jakých plavkách nám je ukazují?

V minimalistických – skoro úplně

Paradoxně ale většina z nás moc nestojí o to vidět chlapa v těch minimalistických plavečkách typu tanga. Takový muž (byť sebekrásnější) v nás spíš vzbuzuje úsměv, nepříjemné rozpaky a většinou si o něm myslíme, že je to nadutý sebestředný samolibec. Plavky, co nejsou skoro vidět, nosí muži, kteří chtějí za každou cenu udělat dojem. Většinou mají kromě titěrných plavek ještě namakané svaly, ale ze všeho nejvíc je zajímá vlastní vzhled.

plavky

Ve sportovních – se rýsují

Další kategorií jsou muži, co nosí těsné a přiléhavé plavky s krátkou nohavičkou (nebo bez). Ti mají o sobě také vysoké mínění. Jsou přesvědčeni, že jejich figura je super (i když to nemusí být pravda) a pořád se cvičně otáčí za kočkami, aby sklízeli jejich obdivné pohledy.

plavky

V trenkových – je tušíme

Trenkoplavky jsou sice trochu tuctové, ani ryba, ani rak, a nosí je spíš konzervativní muži, kteří si na nic nehrají a nechtějí vybočovat z davu. Tyto plavky o svém nositeli také nejméně vypovídají. Může je nosit stejně dobře nemastný neslaný suchar jako docela fajn chlapík, kterého bude zajímat spíš vaše povaha, zájmy a plány než svůdný žlábek mezi ňadry.

plavky

V planďácích si je umíme představit

Plavky s dlouhými a plandavými nohavicemi nosí hlavně mladí uvolnění a pohodoví muži (nebo spíš ještě kluci), kteří z ničeho nedělají vědu. Mají smysl pro humor, rádi se baví a užívají si života.

plavky

Které plavky se vám na mužích nejvíc líbí? Raději víc vidíte, nebo tušíte?

plavky

Jaké plavky nosí váš partner?