Vyhněte se vulgaritám! Ivan (49 let), asistent prodeje
Spolehlivě mě odradí ženská, která mluví sprostě tak, že by se i dlaždič červenal. Nemyslím v posteli, to je něco jiného. Ale v běžném životě. Vulgarismy a „volování“ za každým slovem, to je katastrofa i u chlapů, natož u něžného pohlaví. Dámy, zachovejte si svou jemnost!

Netlačte na pilu Jan (27 let), barman
Poslední dobou mám snad magnet na holky, co už na prvním rande myslí na svatbu a děti. To na nich člověk prostě pozná. Hodně brzy začnou mluvit o společném životě a sondují, jakou mám představu já. A to ani nemluvím o těch, které mě zvou hned na oběd s rodiči. Ne že bych se nikdy nechtěl ženit a mít rodinu, ale všechno má svůj čas. A potřebuju mít pocit, že otěže mám v rukou já.
5ab3aefb0bf4cobrazek.jpg

Pozor na alkohol Břéťa (45 let), ekonom
Není nic horšího, než namol opilá žena. A když se pak ještě válí po zemi, nebo se plazí po chlapech. Fuj.

Hlavně s mozkem Petr (37 let), automechanik
Nikdy bych nepřekousl chodit s hloupou ženou. To ale není o tom, kolik má vystudovaných vysokých škol nebo jestli je top manažerka. Jde mi o prostý selský rozum. Protože jak ženská otevře pusu, a jdou z ní samé nesmysly, nezachrání to ani tím, kdyby byla sebekrásnější. Nehledám totiž exponát do výstavy, ale partnerku pro život.

Musíte si umět poradit Kamil (51 let), podnikatel
Nesnesl bych mít na krku rozmazlenou fiflenku, která by čekala, až se o všechno postarám já. Moje žena je absolutně samostatná jednotka. Se vším si dokáže sama poradit a za to má můj obdiv.

Bacha na ruce! Slávek (34 let), strojní technik
Možná jsem nějak ujetý, ale hnusí se mi ženy, co nemají upravené ruce. Ze všeho nejvíc mě odpuzují takové ty napůl nalakované nehty, jak se z nich postupně sloupává lak. Nedej bože, když ještě mají špínu za nehty. Brrrrr.

Jen bez dětí Petr (31 let), řidič
Ženská, co už má děti. Chci mít své vlastní, ne vychovávat cizí. Možná to zní hnusně, ale každého věc, ne?

Nebuďte jako chlapi Lukáš, (40 let), produkční
Nic proti rovnoprávnosti, ale zarytou feministku bych doma mít nemohl. Zachovejte si alespoň trochu ženskosti, něžnosti, nechte se od mužů obletovat. K čemu potřebují chlapa takové ty ženy, co všechno zvládnou samy? Snad jen na to, aby jim udělal dítě. I když, dnes už možná ani na to ne.

Prkno nebrat! Michal (30 let), architekt
Když leží v posteli jako prkno. Je potřeba to ještě nějak rozvádět?

Čtěte také:

Uložit