Je to jako přes kopírák. Potká fajn chlapa, rozumí si spolu po všech stránkách, takže nezávazné randění přejde v chození. Jenže po pár společně strávených nocích dojde k prozření. Ne že by si partneři stěžovali na sex jako takový. Chybí jim v něm ale jedna jeho součást – uspokojení orální cestou.

„Nesnáším, a tedy ani neprovozuji orální sex. Vyloženě se mi hnusí představa, že vezmu do úst pánské přirození. Vždyť je to tak nechutné! Jen jednou jsem se k tomu nechala přemluvit. Bylo mi asi šestnáct, takže prostě hloupá puberťačka, co nechtěla přijít o kluka. Ala skončilo to zvracením,“ popisuje první a jedinou zkušenost Eva. Od té doby se této běžné sexuální praktice vyhýbá. A to v obou směrech.
ses.jpg
Foto: Shutterstock

Co nechci dopřát svému partnerovi, zároveň nevyžaduji ani od něho. Ne snad proto, že by to bylo nefér, ale přijde mi to zrovna tak nechutné,“ vysvětluje Eva, která se však v tomto směru zatím nesetkala s pochopením u žádného ze svých protějšků. Stálo ji to už čtyři rozchody.

„Pokaždé se mě snažil dotyčný přesvědčit, že je to vlastně úplně super. Se mnou ale žádný z nich nehnul. Prosili, vyhrožovali, až nakonec opravdu ze vztahu vycouvali. Dříve či později. Jakkoli to mezi námi bylo jinak naprosto super,“ svěřuje se Eva s tím, že jí to hlava nebere.

Kde jsou, sakra, jejich hodnoty? Neříkám, kdybych se zříkala sexu jako takového. Ale že nedokážou žít bez orálu? Nemám slov. A už ani chuť pouštět se do nového vztahu. Předem totiž vím, jak to dopadne,“ krčí rameny Eva.

Čtěte také:

Reklama