napsala krásně naše čtenářka s nickem Tora, přestože v této chvíli už možná sedí na zubařském křesle a je jí vrtána šestka v pravo dole. Držte jí palce a přečtěte si skvělý příspěvek

Milé dámy, právě mi běží poslední vteřiny života, takže nemám, co ztratit. Jdu totiž k zubařce.No jasně, že jste všechny rády, za to, co máte, protože to je fér říkat. Jasně, že by nikdo nešel pod kudlu, protože to smrdí povrchním nadřazením krásy nad lidské zdraví. Jasně, že se všechny schováte pod roláky, protože ten váš vyvolený vaše prsa už viděl a pro jiného je nevystavujete, bo jinak by to byla koketerie.

A pak tu máme alfu a omegu našich kozích starostí a to je kojení. K ničemu jinému totiž nejsou a budiž upálen ten, kdo to vidí jinak.

Tak na férovku. Mám velikost 75F, takže do toho mám, co mluvit:) Tahám se s nimi už celkem dlouho a mohu říct, že žádné prádlo ani doktor je nezvedne víc, než když jsou podepřeny zdravím sebevědomím. Nemyslím akceptovat prostě fakt, co nám příroda nadělila. O level výš. Být na ně hrdé. To se mi to plácá že, když nejsem prkno ani Věstonická Venuše. I prd, dokonalá nejsem a troufám si říct, že je i pravá o kousek větší. No, co nadělám, přeci si ji neukousnu.

Mám je ráda. Hrdě nosit to, co nám příroda namodelovala úzce souvisí s našim ženstvím. Na prsou se stavět nedá. Nedrží mi na nich ani talíř s jídlem, když večeřím na gauči, ale je to součást nás. A to do jaké míry naše tělo ovládá mysl nebo mysl tělo je odrazem nás samých, jako žen.

Nemusím prsa vystrkovat z triček dívčích velikostí a přesvědčovat sebe i hluboký výstřih, zda tu tsunami ještě udrží nebo už ne. Ale schovávat si je pro svého milého za stojáčkem zapnutým až k bradě nebudu. Ráda se oblékám elegantně a přitažlivě. To, že jsem zadaná neznamená, že mne netěší pohled mužů. Též se kouknu na majitele upnutých džín. Já mám totiž zdravá prsa i apetit.

A mezi námi děvčaty, chlapi nečučí po pushupkách a kozách jak z Hollywoodu. To totiž není záruka úspěchu. Vídám mladé holky s prsy, že by jimy mohly lámat beton a vystrkují víc lopatky, nebo ženy, co na takové doby vzpomínají už jen teen outfitem nebo zlostným pohledem po těch pevnějších.Chlapi totiž nejvíc koukají tam, kde tělo i duše v jeden celek ladí a pohled na takovou ženu hladí.

TTT

PS: Když jsme u prádla, libuji si v čisté náloži středověku. Nevycpávám se molitanem a kašlu na módní trendy. Neznám nic lepšího a svůdnějšího než ocelové kostice a správně utažený korzet. A teď sbohem. Šestka v pravo dole.

Milá Toro, díky za skvělý příspěvek Doufám, že to „sbohem“ nepatří tomu zubu a je to jen drobný kaz, ketrý bude v pořádku. držím palce

Reklama