Zdravím a přeji krásný den.

Dnešní téma je jednoduché, chlapi jsou od přírody jiní a my ženy taky, díky přírodo.

Někdy mám opravdu dojem, že čím je chlap starší, tím je dětinštější, nejen humorem, ale vším. A když se sejdou, dva či tři, to mají nápady jako malý děti a jejich humor, kterému se smějí - co smějí hurónský smích mají - si se sousedkou ťukáme na čelo, ani nemá cenu něco podotýkat, jsme v obraze hned obě.

Ovšem páni tvorstva si myslí, jak jsou zábavní, jak nad ně není. Na jejich dotaz ,,proč se nesmějete ženský?", suše odpovíme hahaha, není čemu. No jo, my nerozumíme humoru, nám prý patří vařečka do ruky a zástěra, v ten moment mám sto chutí je vzít jedním pohlavkem všechny najednou. Raději odcházíme se sousedkou, uvaříme si kávu a umyjeme pánům zadky, což oni asi nám také. Nemůžu si pomoc, prostě chlapský humor je jiný a čím jsou starší, tím více k nepochopení, co jim stačí pro zábavu. Jsou to neustálé děti. Asi to tak má být, jinak by jsme s nimi nemohly, my ženy žít, život by byl nudný, ale díky přírodo, že my ženy jsme jiné, rozumné, zodpovědné, prostě na nás mužský nemají, ani v humoru. My totiž máme super humor.

Zdraví Věrulinka

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.


Věrulinko, tak to mi mluvíš z duše. Taky se mi humor mužského seskupení někdy zdává být dětinský, až primitivní. Je zajímavé, že jsi jediná, která se zatím k mému názoru přidala. Simona

A jak jste na tom se svým hodnocením rozdílů mezi ženským a mužským humorem vy, milé čtenářky? Psát můžete na adresu:

redakce@zena-in.cz

Reklama