Další vykopávka vstala z hrobu. A není to nikdo menší než surový a spravedlivý voják Rambo v podání již postaršího Sylvestera Stallona. Mánie, která se kolem vietnamského vysloužilce odehrála v osmdesátých letech ,má tak pokračování.

Již od pátku 25. ledna, kdy měl film s názvem „Do pekla a zpět“ svou oficiální premiéru v USA, se rozpoutala válka mezi dvěma tábory. Na jedné straně stojí nemilosrdní kritici, kteří cupují film i hlavního představitele na kousíčky jako největší průšvih. V druhém táboře se opevnili fanoušci, kteří jsou nadšení, a film má krátce po svém uvedení na největší internetové filmové databázi IMDb vysoký rating 8,2 bodů z 10.

 

Je vidět, že i v dnešní době se profláklá témata akčních filmů mohou divácky chytit a podprůměrné hodnocení odborníků na to nemá vliv. Čtvrté pokračování osudů svalnatého hrdiny bude uvedeno do českých kin 21. 2. 2008

 

 Tady se můžete podívat na trailer.

 

A jak se líbí Sylvester Stallone a la John Rambo vám? Je natáčení podobných filmů přežitek, nebo do kina zajdete i na tento film? Měli jste doma videokazety s Rambem?

Reklama