Téma „Jak se zbavit ctitele“ se může zdát nepatřičné, snad i trochu nemorální. Ale v tomto období, kdy se mnohé letní lásky a mimomanželské úlety chýlí ke konci, se jedná o záležitost nanejvýš aktuální.

 

Vlezlí vtěrkaři & spol.

Nepohoršujte se, nemusí jít jen o chvilkové vztahy. Copak vás už někdy nepronásledoval bývalý partner? Nebo neotravoval chlap, na kterého jste byla vyloženě alergická a on vás zoufale zbožňoval? Některé z nás takové potkávají pořád. Není třeba zdůrazňovat, že se nejedná o žádné krasavce či nadprůměrně inteligentní pány. Jo, normálního chlapa aby člověk pohledal. Asi už došli…

A zbavit se jich – hrůza! Zejména pokud patříte mezi tzv. charitářky. Naznačujete, utíkáte zadním vchodem, chováte se vyloženě hnusně, ale na rovinu to říct nedokážete. Prostě je vám ho líto.

 

Zavolej mi od klubu

Všichni váhaví, neprůbojní či stydliví, kteří se až dosud nedokázali vyrovnat s problémem, kterak poslat do háje přítulného příslušníka opačného pohlaví, o něhož už vůbec, ale vůbec nestojí, mají novou šanci. Stačí dát mu číslo telefonní "kopačkové" linky.

Linka funguje zatím pouze v Americe a Irsku, ale měli bychom lobovat za její zřízení i ve střední Evropě. Je totiž založena na jednoduchém principu: Balí vás někdo, o koho nemáte zájem? Jednoduše se na něj usmívejte a namísto vlastního telefonního čísla mu dejte to na odmítací službu. Jakmile ho vytočí, namísto hlasu své(ho) milované(ho) uslyší:

 

"Osoba, která vám dala toto číslo, zjevně nechce, abyste měli její telefon. Možná prostě nejste její nebo jeho typ. Možná jste moc malí, tlustí, oškliví, pitomí, nudní, arogantní, anebo prostě všeobecně k ničemu. Možná vám smrdí z pusy, potíte se nebo dokonce obojí. Možná z vás vyzařuje takový ten nepříjemný pocit, že jste otravný, psychotický 'dolejzák'. Možná je schůzka s vámi asi tak lákavá, jako hrát na přeskakovanou s jednorožcem."

 

Uff, a je to. Ani to nebolelo.

 

 

Tip Ženy-in: Psychologové zjistili, že nejkratší cestou, jak odradit zarputilého nápadníka, který vám “vemlouvá díru do hlavy”, je během jeho monologu vytrvale studovat své nehty. Drsnou variantou je vytáhnout pilníček na nehty a začít upravovat.

 
Reklama