Čtenářka KALILI mi poslala zajímavý a osobitý názor na muže ve slipech...

Trenýrkům třikrát zdar!

Snad se někteří pánové neurazí, ale trenýrky jsou dle mého názoru jediná skutečně dobrá volba. Samozřejmě uznávám i boxerky, jsou sice uplejší, ale někteří pánové v nich vypadají děsně sexy. Navíc je vidím každý den na příteli, kterému velmi sluší a ve volných trenýrkách si ho ani neumím představit. Boxerky ovšem beru za obdobu trenýrek, neboť ne každému volnější spodní prádlo sluší:)

Slipy jsou kapitola sama o sobě. Pánové „slipáči" prominou, ale slipy jsou tak strašně nevkusné, hlavně antierotické a divné pro muže věku nad 18 let. Kdysi jsem chodila s celkem pohledným klukem, ovšem jakmile přišlo na věc a on si sundal rifle a z nich vykouklo nářadíčko schované ve slipech, okamžitě bylo po jakémkoli vzrušení, to bylo strašné, jak v tom vypadal. Ne opravdu, pokud chce chlap udělat dojem a působit dráždivě, tak jedině v boxerkách či trenkách. Vypadá to hodně dráždivě a mužně a ne nějaké schovávání v malých uplých slipech, které tak strašně moc připomínají malého pětiletého chlapečka s malou žížalkou ve spodním prádle:) Pánové prominou, ale to je můj názor, za kterým si stojím a před pány „slipáči" beru nohy na ramena a utíkám. Přijde mi to prostě divné.

A co se týče pánských tangáčí, tak to je kapitola sama o sobě. Už jen když to píšu, cukají mi koutky. To je něco tak nepředstavitelného a já osobě tvrdím, že tanga si „muž" (ano správně v uvozovkách) oblékne jen pokud je jak zákon káže, tedy hoodně opilý a nebo chce přilákat pozornost jiného muže. Samozřejmě proti homosexuálům nic nemám, ale bavíme-li se o mužích hledajících budoucí stálou partnerku, tak tanga rozhodně ne! A jestli se najdou nějaké ženy, kterým se muži v tangách líbí nebo nedejbože je snad i vzrušují, tak to pak nevím, kam ten svět spěje. Tanga prostě patří jen na dámské zadečky a pánové ať si obléknou normální prádlo, a nebo radši nic. Protože když vím, jak jsou tanga celkem nepohodlné, pak nedokážu pochopit, jak je mohou nosit pánové, kteří přece jen mají tu výplň do spodního prádla plnější a větší:)

Přeji pěkný den všem dámám, ale hlavně pánům ve slipech ;-)
KALILI

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne

Pište mi vy vaše historky se spodním prádlem, nemusí být s douškou erotiky - určitě se vám stalo třeba něco komického. Posílejte i fotky vašeho oblíbeného prádla. Diskutujte pod novinkami nad tím, jaké prádlo považujete za skvělé a jaké byste na sebe nikdy nevzala.

A chcete-li vyhrát, ale nemáte zrovna psací slinu, odpovězte na dnešní jednoduchou otázku!

VYHRÁT DNES MŮŽETE LUXUSNÍ CENY V CELKOVÉ HODNOTĚ 3.150 KORUN!

Reklama