Neříkejte, že se na pláži, koupališti či u bazénu nekoukáte po chlapech v plavkách? Snad bych připustila jedinou výjimku, kdy jste čerstvě zamilovaná a máte oči jen pro toho svého... Dobrá, ale pokud je nás bab víc pohromadě, nezůstane jeden průchozí bez komentáře.
Já mám to vcelku neškodné voyerství snad už od dětství, kdy se do mé nevinné dívčí dušičky vryla vzpomínka na plavkovou hrůzu zvanou „adamky“.

U rybníka, kam jsme se chodili koupat, jsem se mockrát stala svědkem oblékání tohoto nadmíru asexuálního kousku mužského oděvu. Takřka eskamotérský kousek korunovaný triumfálním stažením trenclí s odhalením bílého zpoceného pupku a horní poloviny stehen byl opravdu silným zážitkem.

Pro nezasvěcené připomínám, že to byly miniplavky ušité z plátna a daly se díky šňůrce na jedné straně neskrývaně navlékat a zase svlékat pod trenýrkami. Uf. V nechutnosti se jim nic nevyrovná.
Snad jen pánská tanga, nad kterými se zcela jasně vyjádřila jedna čtenářka, když jsem obrázkem muže v tangoplavkách doprovodila svůj článek o vynálezci monokin. Její reakce zněla asi takto. „Chlap v tangách – fuuuuuj!"

Abych se přiznala, současné pánské trenkoplavky, či jak to vlastně nazvat, se mi docela líbí. Připadají mi cudné a neukazují zbytečně to, co vidět nechci.
Tedy, mluvím jen za sebe, ale proč mám uhýbat očima nebo (když není zbytí), nechtěně identifikovat to, co skrývají nebo spíš ukazují v těch elastických a ještě k tomu mokrých plavečkách. Lhostejno, zda s nohavičkou nebo bez.

Jaké plavky se na mužích líbí vám?

Jsou to zmíněné trenkoplavky, nebo naopak pánská tanga
S trochou fantazie se prý podle plavek dá rozpoznat i charakter.

Tak třeba planďáky nosí uvolnění a pohodoví chlapíci, kteří z ničeho nedělají vědu. Mají smysl pro humor a duši kluka. Rádi se baví a užívají, ale čistě nezávazně.
Chcete-li u takového borce zabodovat, musíte ukázat, že máte pro strach uděláno a že vás nějaký bungee jumping nebo seskok padákem jen tak nerozhází.

Muži, co nosí těsné a přiléhavé plavky s nohavičkou nebo bez, si o sobě myslí, že mají pěknou figuru. (Zda to je či není pravda není podstatné.)  
Je dost možné, že budou trochu zahleděni do sebe. Takový se pořád cvičně otáčí a sbírá obdivné pohledy.
Zaujmete ho jedině skvělou postavou, v dokonalých sexy plavečkách a bronzovou pletí.

Plavky, co skoro nejsou vidět, nosí muži s třeskutým sebevědomím. Muži, kteří chtějí udělat dojem. Pokud má kromě titěrných plavek ještě ohromné svaly, je to samolibec, kterého ze všeho nejvíc zajímá vlastní vzhled.
S takovýmhle krasavcem se budete možná nudit, a jestli vám stačí jen jako plážový doplněk, oslovte ho sama. Přitahují ho totiž suverénní ženy, které se nebojí udělat první krok.
 
Myslíte si, že na té charakteristice něco bude?
Jaké plavky jsou pro vás sexy, jaké jsou přijatelné a nad jakými se jen shovívavě usmějete nebo dokonce otřesete?
Jaké plavky nosí váš partner?

Reklama