Mít manžela, který se dokonale trefí vždy do vašeho vkusu v oblékání, to je dar z nebes - nemyslíte? Čtenářka 13042000 takového muže má.

Co váš chlap, milé čtenářky, má vkus?


Milá redakce, milé čtenářky,

nejdříve jsem si říkala, že nebudu přispívat, ale nakonec jsem se rozhodla, hodit rozpaky za hlavu a napsat alespoň krátký příspěvek.

Mám ráda, když je spodní prádlo hezky sladěné barevně. Mám doma celkem dost podprsenek, a moc krásných, které mi kupuje můj drahý muž. Stejně tak kalhotky. Je to zvláštní, on se vždy trefí, jak do velikosti, tak i do vkusu. Je prostě super. Nejraději mám klasické kalhotky, ale nosím i tanga. Mám ráda, když někam vyrážíme, a jsem třeba sportovněji oblečená, tak třeba pod flanelku, vzít si krásnou podprsenku a k tomu třeba i tanga. Manžel se pak nestíhá divit.

A příběh se spodním prádlem?

Nejdřív mě žádný nenapadnul, ale pak jsem si přeci na něco vzpomněla. Snad už je to léty promlčené. Nastoupila jsem v 17 letech do práce. Na první oslavě jedna kolegyně vypila víc, než snesla, a začala vytahovat podprsenku rukávem u blůzičky. Byla jsem tenkrát v šoku, ostatní se bavili. Postupem času jsem zjistila, že je to u ní normální, a tak jsem si jen před každou oslavou říkala, zda opět dojde na podprsenku. Většinou došlo.

Zdravím,
13042000

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne

Pište mi vy vaše historky se spodním prádlem, nemusí být s douškou erotiky - určitě se vám stalo třeba něco komického. Posílejte i fotky vašeho oblíbeného prádla. Diskutujte pod novinkami nad tím, jaké prádlo považujete za skvělé a jaké byste na sebe nikdy nevzala.

A chcete-li vyhrát, ale nemáte zrovna psací slinu, odpovězte na dnešní jednoduchou otázku!

VYHRÁT DNES MŮŽETE LUXUSNÍ CENY V CELKOVÉ HODNOTĚ 3.150 KORUN!

Reklama