Když má muž laskavé srdce, je to dar, kterého je třeba si vážit. Čtenářka Bokul si takového chlapa vzala za muže...

Myslíte, že může mít chlap laskavé srdce? Odpověď zní ano. Čtenářka Bokul jednoho takového našla...


Milá redakce, milé ženy-in!

Dnešní téma mne opravdu zaujalo. A víte proč?

Dlouholetá sousedka mého muže mi kdysi pošeptala rodinnou recepturu na spokojenou domácnost. „Chválit, chválit, chválit, chválit...

Ačkoli jsem si o té radě myslela své, nějak se mi to vrylo pod kůži a já začala chválit. Často i ve chvíli, kdy bych čekala lepší výsledek práce, ale chválila jsem.

Po nějaké době mi došlo, že si taky zasloužím, aby mi někdo poděkoval nebo mne pochválil. Ale manželovi nikdo nic podobného nenašeptal. A tak jsem pomalu začala chválit méně a začala jsem používat slova upozorňující na nedostatky. A v tom je asi ta chyba. Vše bylo více v pohodě, když jsem chválila...

Mám skvělého muže. Nechci ho tu přechvalovat, aby si ho někdo nechtěl vypůjčit. V každém případě má strašně hodné a milující srdce, dokáže ustát i mojí nevrlou náladu (a omlouvá ji tím, že mne to přejde, až z rodičovské nastoupím do práce). Několikrát jsem ho přemlouvala, ať mi dá na zadek, když zlobím. A nedal... (že bych zlobila málo?).

Zachránil mi do slova a do písmene život, udělal ze mne manželku, maminku Davídka.

Často lituji toho, že jsem neměla možnost poznat jeho prarodiče, od kterých, mám pocit, se naučil milovat. Viděl v nich vzor, který neměl doma. Spokojený život plný lásky až do pozdního stáří.

Už před svatbou nám nalinkoval, jak jednou budeme taky takhle žít. Mám pocit, že v dnešní, uspěchané době, nám často tyto „věci“ jdou hůř. Více se dokážeme zlobit než milovat. Srší to na nás z médií a my tomu lehce podléháme a věříme, že je to normální.

Přes všechny nedokonalosti, je můj muž mým druhým já, dokonale mne doplňuje a i když máme každý nějaké ty slabiny, věřím, že i s nimi dokážeme prožít spokojený a šťastný život až do konce jak jsme si slíbili u oltáře.

Vladunko, děkuji, že tu pro mne jsi!

Bokul

Pozn. red. Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 24. června 2011: Nej mého chlapa!

Co se vám na vašem chlapovi líbí nejvíc? To je otázka přímo do pranice. Je mi jasné, že těch věcí je spousta, ale teď se musíte rozhodnout pouze pro jednu z nich. Nevíte-li jak na to, zavřete oči a vzpomeňte si na něj - tak! Už to máte? Určitě ano. Teď už stačí jen vzít foťák a vytvořit ten správný snímek. Pokud se vám to nepodaří, pak alespoň tu jednu nej věc vašeho chlapa popište (popis ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu). V ideálním případě pošlete fotku i s popisem!

POZOR! Budete-li posílat fotografii, vyberte jen jednu.

Vaše příspěvky čekám na následující e-mailové adrese...

A co můžete za svůj dnešní příspěvek získat? Pro jednu z vás tady mám připravený krásný dárek - tedy spíš pro toho vašeho miláčka (třeba za to, že se nechal vyfotit): VICHY HOMME Gel na holení pro citlivou nebo problematickou pokožku a VICHY HOMME Čistící gel s kyselinou salicylovou.

vichyvichy

Reklama