A máme tu další horký letní den.... Miluji dny plné slunce, miluji svěží větřík, který dokáže tak příjemně pohladit mé rozpálené tělo.... a vůbec nemám ráda, když v takovýto krásný den musím sedět zavřená doma, nebo v práci.

 

Ale nedá se nic dělat. Kdybych si teď užívala sluníčka a spalovala svoji – již spálenou – tvář, neměl by se tu celý den kdo o vás starat ;o)

Kolegové pro vás pilně připravují článečky a já, editor dne přemýšlím, čím vás dnes zabavit, nebo lépe „pobavit“.

 

Téma dne mě pořád svádí na myšlenku léto. Stačí, že vyjuknu z okna a ona správná letní nálada mě zasáhne podobně, jako puberťáky zasahuje každou chvíli Amorův šíp ;o)))

 

Ale protože jste měly včera s Radkem téma dne „Opalování“, byla by trošičku nuda i dnešek vést na téma Léto...nemyslíte???

 

Takže... co kdybychom si dnes udělaly den na téma „Chlapi“ ???

Letní večery....

(Opět se mi sem vkrádá to zatracené léto ;o)) )

... jsou za dveřmi a s nimi přichází i romantika, večerní táboráky, dlouhé vycházky, koupání při měsíčním svitu.

 

My holky jsme, tedy většina z nás, romantické. Ale co naše polovičky??? Jsou také romantické? Napadá mě otázka: Potkala jste v životě chlapa, který dokázal být fakt romantický úplně stejně jako hrdina z přeslazeného filmu???

Zajímalo by mě to... Protože já na takového chlapa ještě nenarazila.

 

Čili téma dne je jasné ;o)

Chlap – romantik, jde to k sobě? Nebo je to jen pouhý výmysl režiséru, scenáristů, spisovatelů???

 

Napište mi, zda jste prožila krásné chvíle s romantikem... popište mi svůj pocit z takovéhoto muže. Lezl vám na nervy? Nebo jste si užívala romantiky plnými doušky?

 

Vyklubal se z vaší známosti tvrdý realista, který vás držel při zemi a o romantice jste si mohla nechat jen zdát? I o takovýto zážitek se se mnou a se čtenáři můžete podělit!

 

A co chlap, který byl doslova hulvát? Narazila jste někdy na takovéto individuum? Pak i tento zážitek sepište a pošlete mi ho na známou adresu redakce@zena-in.cz

 

Teď, při psaní těchto řádků mě napadá: Kdo je podle vás romantikem? Jaký je podle vás skutečně romantický večer???

 

Při svíčkách? Večer plný něžných slov a hlazení? Večer u ohně?.... Napište mi vaši představu o romantickém letním večeru.

 

Takže pokud máte náladu svěřit se nám se svojí představou o romantice, napsat nám o muži, který byl (nebo je) skutečně romantikem každým coulem, či naopak jste narazila na hulváta, který by zasloužil pár facek – hurá do toho! I dnes na vás totiž čekají krásné dárky!

 

Pohodu, dobrou náladu a sluníčko nejen na nebi, ale i v srdci Vám přeje dnešní editor dne