Dva zážitky se vybavily čtenářce Pinokio, když si přečetla dnešní téma: „Strašidelný zážitek.“ Jeden byl skutečně nebezpečný, druhý se nebezpečným jen zdál. Více v této novince.

Už vás někdy obtěžoval vilný starší pán? Právě takovou zkušenost učinila čtenářka Pinokio, když jí bylo sedmnáct let...


Dobrý den,
při dnešním tématu se mi vybavily dva zážitky.
V sedmnácti jsem se s kamarádkou vracely ve dvě ráno z diskotéky a čekaly jsme na vlak. Bylo to staré vesnické nádraží, mohl by se tam natáčet nějaký horror. Byly jsme tam samy dvě a jeden starý muž. Už na první pohled vypadal dost ošuňtěle a dost smrděl. Ta osoba si přisedla k nám a nabídla nám každé stovku, když se na něho budeme dívat, jak masturbuje. Znělo to šíleně a my na něho nevěřícně zíraly. Řekly jsme mu, ať okamžitě vypadne. Načež on prohodil, že nás donutí, abychom mu udělaly dobře zadarmo. Na nic jsme nečekaly a zdrhaly. Nezbylo nám nic jiného než jet stopem. Byly jsme vyděšené k smrti. Naštěstí nám zastavil manželský pár a my v pořádku dojely domů.
Druhý strašidelný zážitek se mi stal, když jsem se vracela po odpoledni z práce. Ujel mi autobus a já musela do naší dědinky čtyři kilometry pěšky. Po cestě mám takový kilometrový úsek temnými místy, ale já jsem nebojácná, tak mi to nevadilo. Když jsem byla si v půlce, slyším za sebou šílené skřeky. Otočím se a někdo za mnou běží. No, nebyl to zrovna běh, spíše takové pokulhávání. Jak jsem pitomá, fascinovaně jsem zírala, co se z toho vyklube. Když už byl u mně, došlo mi, že může dojít k nějakému násilí. Ten člověk vypadal děsně-kulhal, trhal hlavou a neuměl mluvit, spíše hýkal. Tak a je po mně. Vůbec mě nenapadlo začít křičet o pomoc nebo hoří, jak nás to učili ve škole. Naštěstí pro mě, mi jen podal klíče, které jsem vytratila po cestě a němě na mě zíral. Poděkovala jsem a on se otočil a odkráčel. Později jsem se dozvěděla, že je místním správcem jedné budovy a je postižený a neškodný. Nedovedu si představit, co by se stalo, kdyby mě chtěl znásilnit, stála jsem tam jako tele a vůbec mě nenapadlo se bránit.
Pinokio

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 23. března 2012: Setkání s tajemnem na vlastní kůži

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Dvě z dnešních přispěvatelek získají knižní dárek. Jaký? Pro jednu přispěvatelku tu mám dva díly Upířích deníků L. J. Smithové - Temné vize Odhalení a Stefanovy deníky Chuť krve z nakladatelství FRAGMENT. Druhou z vás čeká knížka Eden Maguire Krásní mrtví, taktéž od FRAGMENTu a knížka Tři kruté příběhy s novelami J. D. Kočího, J. Hlávky a R. Šusta z nakladatelství EPOCHA.

Mezi dalších pět přispěvatelek rozdělím 10.000 speciálních bodů do březnového kola naší Věrnostní soutěže.

kniha kniha

kniha kniha

Reklama