Moudro své babičky si ověřila na vlastní kůži čtenářka Lubička. Když po delší době samoty narazila na chlapa, o kterého stála, měli zkraje problémy v sexuální oblasti. Ale Lubička je vyřešila...

Zajímavý příběh zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Lubička. Jak odstranit psychický blok? Psychickou fintou!


Chtěla jsem se podělit o jednu příhodu k danému tématu. Po určité době samoty jsem se rozhodla, že si najdu nějakou tu spřízněnou duši, jsem sice už pozdější sběr a možností je o trochu méně, ale po čase se povedlo. Poznala jsem skvělého muže, s kterým mi bylo docela fajn. Jak se zpívá v jedné písni: chlapů je hodně, ale mužů málo. Po určité době návštěv divadel, kin a letmých polibků před vchodem, jsme se rozhodli, že by to bylo hezké se ráno vzbudit spolu v posteli a společně posnídat. Iniciativní jsem byla asi víc já než on. Bylo mi s ním fajn, byl to vdovec, zabezpečenej děti už velké, tak jsem musela jednat a rychle ho uhnat. Týden na to jsem přišla po kině k němu domů. Byla jsem moc mile překvapená, všude čisto a útulně, připravil to vše dokonale. V krbu hořel oheň, láhev se sektem se chladila, dáreček, svíčky, no prostě tešila jsem se na dokonalý večer završený milováním. Těšila jsem se jako malá holka, no asi předčasně. Můj milý nebyl schopný skoro ničeho. Mohla jsem se snažit, jak jsem mohla a v tomto oboru dokážu být hodně kreativní. Nic moc se nedělo, leda tak na půl žerdě a to bych musela udělat stojku a možná by to šlo. Nechtěla jsem ho moc nervovat a tak jsme si šli lehnout a do rána si povídali. Někdy nad ránem z něj vylezlo, že od smrti své manželky se s nikým nemiloval a že nejsem první, s kterou to zkoušel. Dokonce se i rozplakal, což mně přivedlo do rozpaků. Ráno mi udělal dobrou snídani a ještě u kávy jsme rozebírali jeho problém, říkal, že by nechtěl o mně přijít, tak že s tím problémem zajde za doktorem. Byl trochu nemocný na srdce a v té době ještě viagra teprve začínala, tak jsem to neviděla moc růžově. Odešla jsem domů a pak do práce. Po práci jsem zašla s kolegyní na kávu a tam to holka jedna ze mě dostala. Vyslechla mně a pak se trochu zamyslela a vnukla mi svůj nápad. Měli jsme společnou známou, jednu magistru z lékárny. Zavolali jsme ji s prosbou, zda by nám nemohla vyrobit pár pilulek podobných viagře. Usoudili jsme totiž, že ten můj má asi psychický blok. Asi po týdnu jsem šla znovu k milému a v kabelce si nesla falešnou viagru. Přítel tabletku požil a zafungovalo to, byla jsem nadmíru spokojená a on taky. Takhle jsem ho natahovala asi měsíc a pak jsem mu řekla pravdu, že polyká pouze placebo. Divil se tomu, že to fungovalo. Byla jsem ráda, že po čase už nepotřeboval tuhle berličku a bylo vše v pořádku. Jak říkávala moje babička, chlap je spokojený jenom tehdy, když má plný žaludek a prázdný pytel.

Hezký den,
Lubička

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma den 2. března 2012: Poruchy erekce

  • Setkala jste se u některého ze svých partnerů s poruchami erekce?
  • Jak se poruchy erekce odrazily na psychice vašeho partnera?
  • A jak na vaší?
  • Našli jste společně řešení tohoto problému?
  • Myslel si váš partner někdy, že má poruchy erekce, ale vy jste to tak nevnímala?

Téma ožehavé, leč velice závažné. Poruchy erekce mohou se vztahem pěkně zamávat. Zajímá mě, jestli jste se někdy s tímto problémem u svého partnera setkala a jak jste ho řešila. A abychom byli diskrétní, nemusí jít o stávajícího partnera, pochopitelně. Pokud si budete přát přispět, ale nechcete zveřejnit svůj nick zde v magazínu, podepište příspěvek svým nickem a do závorky za něj napište: Anonym. Nick uvádějte zejména proto, že pro vás i tentokrát máme přichystaný pěkný dárek za jeden z příspěvků. Tím je volně prodejný potravinový doplněk na podporu erekceLiderin® (18 + 6 tablet) od Walmarku a knížku Mystický sex od A do Z- průvodce spiritualitou Východu i Západu, milostná inspirace, meditace, nejstarší mystérium (vydalo nakladatelství METAFORA - www.metafora.cz). Abyste měla šanci tento přípravek získat, musí váš příspěvek býd alespoň tak dlouhý, jako tento odstavec a do redakční e-mailové schránky dorazit nejpozději 2. 3. 2012 v 15.15 hodin.

liderin

Reklama