joke

Nikdy jsem neměla vyhraněnou představu typu: dvoumetrov brunet s modrýma očima. Všichni mí chlapi byli naprosto odlišní. Každý pes jiná ves. Samozřejmě, že mě museli napřed zaujmout celkově, abych se vůbec dostala k detailům.

Ale každý z nich měl v sobě něco vzrušujícího, něco, co pro mě mělo magickou přitažlivost. U jednoho to byla třeba partie dolní čelisti, ušní lalůček a krk. I když jsem na něj byla sebevíc naštvaná, pohled na tenhle kousíček jeho těla mě vždycky rozněžnil. U jiného mě zas zaujala chůze a způsob, jakým pohazoval hlavou a natřásal kšticí hustých vlasů, jako když si pták čechrá peří. Na první pohled nebyl nijak zvlášť hezký, ale měl jiskru a šarm, z kterého se mi podlamovala kolena. U dalšího to byla barva hlasu. Stačilo, aby mi zavolal, a rozbušilo se mi srdce. Uměl s ním skvěle čarovat, a když se smál, slíbila bych mu hory doly. Musím ovšem podotknout, že k tomu kouzelnému hlasu patřil i smysl pro humor. To je pro mě dokonalé afrodiziakum. Chlap bez humoru může být sebekrásnější, ale pro mě postrádá sexappeal.

Jak stárnu, dostávám se k mnohem trvalejším hodnotám, které činí muže přitažlivým. Z dnešního pohledu je pro mě mužská krása (v tom povrchním smyslu slova) takřka nepodstatná. Důležitá je vůně (někdo tomu říká chemie) a krása, která vyzařuje zevnitř. To, jak se ke mně chová, jestli je empatický. A vždycky mi imponovali muži, kteří něco uměli rukama, a je lhostejno, jestli kreslit, vařit nebo kácet stromy. Ruce pro mě znamenají bezpečí, pohlazení a ledacos prozradí i o povaze a schopnosti postavit se k problému.

Co zaujalo na vašem partnerovi vás, milé ženy-in? Čeho si všímáte? Co vás dostalo nebo dostane? Podle čeho si vybíráte muže? Hraje u něj roli vzhled? Hledáte si model svého otce? Čím si vás získal současný partner? Co na něm oceňujete? Mění se s věkem vaše hodnoty? Nebo si vybíráte stále stejný typ?

Napište nám své příběhy, vzpomínky, postřehy, svěřte se vším, co vás na mužích zajímá. Nebo nám svého sympaťáka vyfoťte a pošlete na: redakce@zena-in.cz.

 

Za svůj příspěvek můžete dostat tento kosmetický balíček, který můžete věnovat muži svého srdce.

Esprit Esprit

Reklama