Milý Radku,
 
tak já tedy napíšu koho vidím, když zavřu oči..
je usměvavý (stále se směje - při rozhovorech, zákulisí natáčení atd.), je úžasný, krásný, trochu exotický, v očích má cosi zvláštního,co mě k němu moc přitahuje, má život, který by leckdo neunesl.
 
Je inteligentní (teda aspoň z toho co o něm vím), má rád děti, je gentleman a na to jak je obletovaný není žádný sukničkář a ani mu nevlezla sláva do hlavy..a především je podle mého názoru velice talentovaný herec..
 
Je i sportovně a bojovně nadaný, cílevědomý a je prostě dokonalý..
 
Hlava mi jde kolem když ho vidím ve filmu či jen na fotce no uznejte sami..není k pomilování..udělala bych pro něj vše co dělám pro přítele,který si to ale na rozdíl od něj nezaslouží..
 
Píši o muži, jehož jméno znamená " chladný vánek z hor"
 
 
Ale ted trochu do reality, výše jsem již psala jako první věc u Keana, že je usměvavý a mezi lidi co jsem měla možnost potkat a veselit se s nima je Martin Dejdar - úžasně tančí a především se stále směje a  vtipkuje..
viz. foto které sice není moc jasné ale já jsem ta holka vzadu s kámošem a on vpředu s profesorkou..pořád jsme do sebe strkali a smáli se..
 

Sonya

 
Díky Sonyo. Martin Dejdar stejně jako já chodil na Chrudimský gympl - jen o pár let dříve. párkrát u nás byl na diskusích a jevil s ejako milý chlapík. A Kean??? líbí se vám také?
Reklama