Optimálně vychlazené nápoje, čerstvá zelenina do lehkých salátů, mrazivá zmrzlina... Ať během teplých letních dnů preferujete jakékoliv jídlo či pití, jisté je, že kombinované chladničky gorenje vše udrží v perfektní kondici.

Gorenje

O dokonalé mikroklima v chladničce se stará kompletně vylepšený systém NoFrost Plus, který zajišťuje optimální Gorenjevlhkost a cirkulaci vzduchu a tím pádem delší životnost uskladněných potravin. NoFrost Plus v sobě spojuje všechny výhody funkcí IonAir, MultiFlow 360° a AdaptTech, takže jídlo je uchováváno v přirozeném prostředí, neokorá, zachová si přirozené hodnoty, vůni, chuť i barvu. Systém NoFrost Plus navíc odstraňuje vlhkost z chladničky, zabraňuje hromadění námrazy, bez nutnosti manuálního odmrazování.

Tradiční doménou spotřebičů značky gorenje jsou nejen technologické inovace, ale také atraktivní design, svou chladničku gorenje si vyberou příznivci nadčasové klasiky, retra i moderny. K dispozici jsou i stále populárnější americké chladničky s dvoukřídlými dvířky (tzv. „side-by-side“). Model gorenje NRS9181CX nabízí dostatek prostoru a špičkový uživatelský komfort. Například funkce SuperCool je stvořena pro velké nákupy, kdy množství nových potravin vložených během několika minut do chladničky naruší její vnitřní stabilní teplotu. Funkce SuperCool dokáže snížit teplotu na 3 °C a po následujících 6 hodin ji udržovat konstantní, tak aby vše zůstalo co nejdéle čerstvé a svěží.

Nejen milovníky velkých letních párty nadchne 1,85 m vysoká volně stojící kombinovaná chladnička NRC 6192 TX s funkcí ConvertActive. Pouhým stisknutím tlačítka je možné jednoduše proměnit mrazák v chladničku. Dvě hodiny po aktivaci je teplotní rozmezí +4 až +9°C v horní části a -2 až +3°C v dolní části. Výsledkem je chladnička s objemem 200 l a dostatek úložného prostoru na občerstvení pro hosty.

Zaručeným tipem je také chladnička gorenje NRK6203TX. Při nezávislém testování časopisu dTest se umístila mezi nejlépe hodnocenými volně stojícími kombinovanými chladničkami – dosáhla vůbec nejlepšího chladicího výkonu a nejnižší spotřeby elektrické energie. 

Gorenje

www.gorenje.cz

Reklama