Design a kvalita oceňované uživateli i odborníky… S tou nejlepší vizitkou mají spotřebiče značky gorenje už více než 60 let své stabilní místo v domácnostech po celém světě. A není divu, vždyť jejich přednosti stvrzují nejen četná prestižní designová ocenění, včetně několika Red Dot Design Award za nejlepší průmyslový design, ale také pravidelně vysoká hodnocení v nezávislém testování spotřebitelského časopisu dTest. V aktuálním srpnovém čísle bodovaly kombinované chladničky gorenje!

GorenjeOd chladničky dnes už očekáváme mnohem víc, než že jen zchladí to, co jsme do ní uložili.  Měla by to dokázat rychle, důkladně, potichu a pokud možno úsporně. Chladničky gorenje nové generace jsou inspirovány děním v přírodě – udržují proces fotosyntézy, kontrolují hladinu vlhkosti a poskytují přirozený přísun čerstvého vzduchu. Takže už nemusíte mít na dosah zahrádku s vlastní úrodou ani denně zásobené tržiště, a přesto může být vaše chladnička plná čerstvých potravin nabitých živinami a přírodními vitamíny. V náročném testování časopisu  dTest obstály oba vybrané modely – gorenje ONRK193 získal hodnocení velmi dobře (86 %, 2. místo v kategorii chladniček nad 17 000 Kč) a  gorenje N 6X2 NMX známku dobře (72 %). Vysoce hodnocen byl především chladicí a mrazicí výkon, optimalizované nastavení teplot a tepelná stabilita kombinovaných chladniček gorenje.

GorenjeNová generace kombinovaných chladniček gorenje je nabitá množstvím pokročilých technologií. Vybrané modely mají v mrazničce instalován jeden z nejlepších chladicích systémů na trhu NoFrost Plus, který zabraňuje akumulaci ledu a mrazu a snižuje tak spotřebu energie, zatímco v chladničce udržuje ideální mikroklima pro čerstvé potraviny. Cirkulace ionizovaného vzduchu zabraňuje vysoušení potravin a pomáhá v nich zachovat vitamíny a minerály. Skvělé je, že nové chladničky gorenje s inteligentní AdaptTech technologií rozpoznají vaše zvyky, takže uvnitř udrží optimální teplotu bez ohledu na to, jak často otevíráte dveře. Výsledek? Potraviny nejsou vystaveny teplotnímu šoku, který způsobuje jejich dřívější zkažení. K dispozici je řada dalších funkcí, díky kterým chladničky gorenje uchovají všechny potraviny, které máte rádi, co nejdéle přirozeně svěží a chutné.

Gorenje

Více informací na www.gorenje.cz

Reklama