Nyní získal model kombinované chladničky Gorenje N6X2NMX i ocenění spotřebitelů v soutěži „ProduktRoku“. Pořadatelem soutěže je společnost Heureka Shopping. Dle preferencí spotřebitelů v České republice se v této soutěži každoročně vybírají nejoblíbenější produkty.
5c9391e9b734dobrazek.png


Hodnocení za rok 2018 bylo sestaveno podle počtu uživatelů, kteří o produkt projevili zájem v internetových obchodech, podle počtu nákupů v internetových obchodech a celkového hodnocení uživatelů.

5c9391bc4636fobrazek.pngVítězem soutěže v kategorii „Nejlepší Lednice“ se stala kombinovaná chladnička Gorenje N6X2NMX s funkcí AdaptTech. Tato technologie se naučí rozeznat vaše zvyky a udržuje v chladničce optimální teplotu, bez ohledu na to, jak často ji otevíráte. Při otevření chladničky se teplota náhle zvýší a potraviny jsou tak vystaveny teplotnímu šoku, v důsledku čehož se rychleji kazí. Chladnička neustále monitoruje a analyzuje způsob, jakým ji používáte. Takto dokáže předpovědět, kdy otevřete ledničku a předtím, než tak učiníte, sníží teplotu o 1 nebo 2 °C, čímž udržuje stabilní teplotu a zaručí, že potraviny zůstanou čerstvé a plné živin. Technologie IonAir zajistí mikroklima, které prodlužuje trvanlivost a čerstvost potravin. Tato technologie napodobuje přirozený proces ionizace a osvěžuje vzduch v chladničce. S cílem poskytnout perfektní tok tohoto vzduchu v rámci celého spotřebiče a přivést kyslík do všech částí, je použit vynikající ventilační systém – MULTIFLOW 360 °. V chladničce najdete i velkou zásuvku, která je vhodná pro ukládání ovoce a zeleniny. Pomocí systému HumidityControl je možné seřizovat úroveň vlhkosti uvnitř zásuvky CrispZone. Ovoce a zelenina zůstávají déle čerstvé, svěží a zachovávají si své vitamíny. Funkce NoFrost Plus se postará nejen o účinné odstraňování ledu z mrazničky, ale rovněž brání vysychání potravin v chladničce. „Plus“ znamená doplněk, který jsme přidali k obvyklému označení NoFrost – IonAir, MultiFlow 360° a AdaptTech. Tímto způsobem jsme zajistili dokonalé mikroklima v chladničce, které je neustále vlhké a současně čerstvé. Navíc se v celém spotřebiči nevytváří led. Za zmínku stojí i energetická třída A++ a cena 14 990 Kč.
5c9391fe6e82eobrazek.png
 

Reklama