Milé čtenářky, díky naší spolupráci se šamankou Markétou, která se také od dětství věnuje čtení z ruky a čarám osudu, jsme vybrali 5 z vás, kterým Markéta udělá z fotografií rukou stručný a výstižný výklad. Děkujeme za vaše e-maily a fotky, které jste nám poslaly. Dnes vám přinášíme další z výkladů pro čtenářku s nickem ekleinovka. Co nám o jejích rukou napsala šamanka Markéta?

Dnes vám přinášíme další z výkladů pro čtenářku ekleinovka:

Ruka na fotografii patří ženě, pro kterou hmotné statky mnoho neznamenají. Je to člověk, který více vsází na moudrost, na hledání podstaty věcí a na hodnost než na své jisté. :) Je to ale trochu náročné, zdá se. Na ruce je dobře vidět, jak její energie proudí rychle, ale trocha odpočinku by rozhodně neškodila, ba naopak… Poměrně veliký Jupiterův pahorek (1) prozrazuje člověka, který umí být vůdčí, často ale bohužel i za cenu vlastního deficitu, palec značí pracovitost, houževnatost, kreativitu i schopnost přinášet dobré nápady.

Chytrost jí rozhodně nechybí (výrazná čára hlavy – 2), ale není si sebou příliš jistá, a proto se často v nejlepší víře nechá ve svých názorech ke své škodě ovlivnit. Její vstup do života nebyl totiž zrovna ideální (složité dětství – 3, neuspokojivé první lásky – 4) a tak, jak jde životem, si teprve postupně hledá cestu ke svému štěstí. Jde jí to ale dobře.

V pravé aktivní ruce se vytvořila výrazná čára osudu (5), která prozrazuje nashromážděnou životní moudrost a Apollonova čára znamenající životní štěstí. Výrazná, ale poměrně bouřlivá čára srdce (6) patří ženě, která nemá o známosti nouzi, ale bohužel má nouzi o trvalý láskyplný vztah, ten přichází až ve zralém věku.

Rada: Bylo by dobré méně rozdávat a víc myslet na sebe, začít si budovat vlastní sebevědomí, bez viny a bez výčitek… Vždyť přeci je na čem postavit! Na vaší životní moudrosti zcela jistě. :)

Příště: Připravujeme články pro další 2 čtenářky, které jsme vybrali.

Naše články:

Více o Markétě se můžete přečíst v tomto rozhovoru a v dalších materiálech:

Markétiny Facebookové stránky Chiromantie: www.facebook.com/chiromantie?fref=ts

Markéta Švarcová
Šamanská poradna Přístav 69
www.pristav69.cz

Reklama