V minulém článku se šamanskou Markétou jsme si povídaly o čtení z ruky Čáry na dlani: Opravdu je má každý jiné? Dnes pro vás máme další ochutnávku z připravovaného rozhovoru s Markétou, která mi prozradila, že jednou z věcí, kterou zle vyčíst z ruky velmi snadno, je sexuální náruživost...

Protože vím, že chiromantie je vášní naší známé šamanky Markéty, se kterou plánujeme příští tyden velký rozhovor, další ochutnávku vám přinášíme už nyní. Markéta se chystá k nám do redakce, abychom si u věštění z ruky popovídaly a osobně ho vyzkoušely.

Markéta mi v přípravě na rozhovor prozradila, že jednou z věcí, kterou zle vyčíst z ruky velmi snadno, je sexuální náruživost, to, jak je dotyčná osoba dobrá v posteli. To mne zaujalo, a tak jsem se jí hned po telefonu musela zeptat.

Čtěte pečlivě a můžete její rady použít při kontaktu s mužem. Prozkoumejte mu ruku – hned budete vědět, jaký ptáček se před vámi čepýří…

hand

Markéto, říkala jsi mi, že například sexuální náruživost je díky specifickým čarám na ruce dost dobře znatelná, můžeš nám říci, kde a co máme na ruce hledat? Na obou nebo jen na jedné?
Většina znamení, která mluví o sexuální náruživosti, jsou patrné v levé – osudové ruce. Především jde o Venušinu čáru, takzvané zdvojení čáry srdce. Je to oblouk pod ukazováčkem a prostředníčkem. Čím je viditelný víc, tím líp, ale i přerušovaný prozrazuje smyslnost a vášnivost. Druhým typickým znakem rozvinuté sexuality je Neptunova čára uzavírající masivní Měsíční pahorek. Špatně se to vysvětluje, ale pokusila jsem se to namalovat, tak snad to bude poznat.

Myslíš, že se tedy podle těchto ukazatelů dá spolehlivě vyčíst, že je protějšek dobrý v posteli?
Ano, ale samozřejmě záleží na tom, co která z nás hledá. Jestli preferuje dominantního muže nebo naopak něžného milence. Ruka svého nositele vždy prozradí.

Pokud se tedy s někým seznámíme, může nám jeho ruka a její nenápadné prozkoumání říci víc, napovědět nám, na co se můžeme připravit?
Ruka je určitě přesnější na takový průzkum než celková vizáž člověka. Oblečení, účes, posilovna udělají své, ale ruka je celý život víceméně stejná, tu nezměníš. A tak je dobré si všimnout, jaká ta ruka vlastně je – jemná nebo naopak chlapská. Kdybych si vybírala já, vsadila bych na palec, velký tuhý a dlouhý s masivním Slunečním pahorkem prozrazuje silného sebevědomého muže a takový bývá většinou dobrý i v posteli. Dalším znakem by, kromě sexuálních čar, byla čára srdce. Měla by být pěkně vykroužená od ukazováčku přes celou dlaň. Takový člověk umí být hodný a pozorný. A naopak rovná čára srdce značí člověka citově chladného, bez empatie. A ten určitě není dobrý do postele ani pro život.

Co všechno ještě tyto věci znamenají? Dá se vyčíst třeba, že někdo má rád v sexu různé vášně například svazování, sledování druhých, sex ve třech…?
Neobvyklé praktiky mají z mé zkušenosti vždy souvislost se silným, ale uzavřeným podvědomím. Jako by nám teprve bezbřehá vášeň dovolila nahlédnout do zákulisí světa, dotknout se nekonečna, které nás láká. Na ruce se to dá vyčíst z mohutného Měsíčního pahorku uzavřeného Neptunovou čárou. Tahle Neptunova čára se nazývá také čárou jedů a ve středověku byla považována za nebezpečnou, ale o to často při vášnivém sexu jde, o dotknutí se vlastních hranic. Je však v ruce jedno znamení – aktivní Marzův pahorek, který mluví o nahromaděné agresi a zuřivosti. Sex s takovým člověkem se může stát pak opravdu nebezpečným podnikem. Tento pahorek najdeme na dlani těsně nad místem, kde přisedá palec. Je to takový začervenalý zhruba centimetr veliký kruhový útvar. Tehdy dámy buďte ve střehu!

A co když v posteli dobrý není - jak se to na ruce projeví?
Takový člověk bude mít ruku studenou, leklou jakoby bez života s drobným palcem. A i jeho čáry v ruce bývají nevýrazné a mdlé. Muž s takovými čarami nebude schopen žádné pořádné akce. Přímočarý a smělý člověk a tedy i odvážný milenec má čáry vždy výrazné a silné.

Dá se vyčíst i to, jakou má velikost penisu? (že by třeba náruživé ženy neztrácely čas - mrknou mu na ruku a vidí…)
Tak to vážně nevím, muži, kterým čtu z ruky, si kalhoty obvykle nesundávají a tak nemám žádné kloudné srovnání. Ale je přeci jedno staré přísloví: „Podle nosa, poznáš kosa.“ a to myslím, že celkem sedí :)

Markétiny Facebookové stránky Chiromantie: https://www.facebook.com/chiromantie?fref=ts

Markéta Švarcová
Šamanská poradna Přístav 69
www.pristav69.cz

ruka

Čtěte také:

Reklama