Soutěž Vítězství za příchuť postoupila do další fáze. Porota vybrala z více než 50 000 tipů houby, nivu a rozmarýn. Tyto tři varianty nových chipsů značka Bohemia skutečně vyrobí a začnou se prodávat. Odměnu jeden milion korun získá ten, kdo navrhl jako první příchuť, která se v období od 1. 2. do 30. 4. 2012 bude nejlépe prodávat. Bude to rozmarýn, houby nebo niva?

chipshouba

Porota v soutěži Vítězství za příchuť vybrala z celkových 50 000 návrhů tři finální varianty. Nové chipsy Bohemia budou chutnat po houbách, nivě a rozmarýnu. Člen poroty a ředitel výroby Bohemia, Petr Králik k tomu dodává: „Snažili jsme se vybrat zajímavé, ale přitom tradiční české příchutě. Češi jsou národ houbařů, niva je jeden z našich nejoblíbenějších sýrů a o rozmarýnu se zpívá v nejedné české lidovce. Věříme, že nové chipsy zvládneme rychle vyrobit tak, aby je fanoušci mohli ochutnat již v novém roce.“

Soutěž ale zatím nekončí. O konečném vítězi totiž rozhodnou skutečné preference nakupujících. Roční rentu ve výši jednoho miliónu korun získá ten, kdo navrhl jako první příchuť, která se bude v období od 1. 2. do 30. 4. 2012 nejlépe prodávat.

Doplňkově ještě během ledna běží na internetu další interaktivní podpora - soutěž o nejlepší návrh obalu nových chipsů.

Zdroj a foto: TZ

Reklama