Vytříbený styl a maximální užitek – to jsou dvě nejsilnější zbraně malého Chevroletu Spark, který v příštích týdnech dává i možnost získat zcela zdarma vysoce stylovou kabelku Puma. Získat ji není vůbec těžké, stačí jen mít trochu štěstí…

Jen málokterý z dnešních automobilů má tak výraznou „tvář“, jako Chevrolet Spark, malý vůz, který ale dokáže překvapit velkými výkony! Moderní styling karoserie, které stříhali na šaty nejlepší italští mistři designu, vás dostane svým nadčasově „čistým“ pojetím – žádná konfekce, ale originál, který bude „in“ i po letech...

Dvojice velkých oválných koncových světel je nejlepším příkladem moderního automobilového designu. A v podobném duchu je vyvedený i interiér – co třeba umístit přístroje pěkně do středu palubní desky, kde jsou hezky na očích ze všech míst ve voze? Účel a forma by měly jít ruku v ruce, a pokud se k tomu přidá ta správná dávka šarmu, stává se produkt téměř uměleckým dílem!

Za sympatickým vzhledem vitálního modelu Chevrolet Spark se ukrývá pozoruhodně přizpůsobivý interiér. Nepřekonatelně praktický koncept svislé zádi s výklopnými pátými dveřmi a překlápěcí zadní sedadla dokážou z tohoto střízlíka udělat rodinný stěhovák, který si poradí nejenom s týdenním nákupem, ale i s odvozem pračky do opravny nebo fíkusu od tchyně… A Spark je i naprosto férový – proč připlácet desítky tisíc za druhou dvojici bočních dveří! Čtyři dveře jsou prostě nutností, vždyť kdo by chtěl znovu a znovu absolvovat ty prostocviky při usazování juniora předními dveřmi do dětské sedačky na zadním sedadle?!

Kompaktní rozměry, velká okna zaručující dokonalý výhled od všech stran a lehké řízení s velkým rejdem usnadňují manévrování v hustém městském provozu. Ten skvělý pocit, že se vmáčknete i do skulinky mezi zaparkovanými auty, kterou řidiči jiných vozů nechávají bez povšimnutí, ten se musí zažít v praxi. A žádný strach – vitální motory jsou sice skromné ve spotřebě, na dravosti jim to ale neubírá. Při rozjezdech od semaforů rozhodně ostatní zdržovat nebudete!

Co si budeme namlouvat – peníze, resp. cena jsou důležité. Ale i v tomto směru vás Spark „dostane“: Sledujte inzeráty, prolistujte pár motoristických magazínů nebo zabrouzdejte po internetu a potvrdíte, že tolik hodnot za tak výhodnou cenu vám nedokáže dát snad žádný z konkurentů!

Slova, slova, slova… Proč dlouho popisovat to, co ostatní už dávno poznali. Fakt, že dva ze tří zákazníků modelu Spark jsou ženy, o něčem jasně vypovídá! Proč se tedy s tímto sympaťákem neseznámit osobně – každý prodejce vozů Chevrolet vám rád nabídne testovací jízdu.

Říká-li se, že automobil odráží osobitost svého majitele, pro Chevrolet Spark to platí dvojnásob. Je také tak svěží, stylový a vitální jako vy. A navíc vám pomůže získat jednu z padesáti vysoce stylových dámských kabelek Puma. Stačí se jen naprosto nezávazně zaregistrovat na stránkách www.chevrolet.cz a při troše štěstí poputuje jedna z padesáti kabelek právě k vám. Ale pozor, akce trvá jen do konce října, takže není dobré příliš váhat!

Reklama