Říká se, že většina je při vytváření svého alespon prvního obydlí značně ovlivněna tím, v jakém vyrůstala..a mám pocit, že to tak je.. Neb moje máma se za svůj život stěhovala 9krát /z toho já s ní 5krát / a pokaždé s ohromnou kreativitou,nápady a zručností udělala z ruiny, alespon z mého pohledu, krásný vkusný útulný domov.

Postupem času jsem jí více a více se vším pomáhala a postupně se sama podílela na nápadech, které by nám ušetřily i sebemenší nákup, na který nebyly skoro nikdy penízky. A i právě kvůli tomu před mou mámou smekám, jak dokázala za minimum maximum a to především na našem domě. Bohužel to ale má svá mínus a to, že celá ta léta dření se na domě a na bytech se bohužel podepsala na vzhledu a hlavně zdraví...takže milé čtenářky, je fajn mít krásné bydlení i bez značných financí, ale nesedřete se..nebo si to pak bude užívat někdo jiný..

Já do mého prvního podnájmu šla s přítelem..do jedné šílené,zařízené garsoniéry..ale kvůli lásce, jeden vydrží kde co../alespon jsem tak naivní bývala ;)) /ale láska pomine a zbyde jen nehezká místnost, v které vás nic a nidko netěší.. celé ty roky v ní jsem denně snila o změně..nejdříve "o změně bytu s přítelem" , abych se alespon trochu přiblížila k vzhledu domova, v kterém jsem vyrustala.../chyběl prostor,sluneční světlo v bytě, kuchynský prostor/..a později už jen o "změně bytu BEZ".. a tak jsem stále kreslila a vzdychala nad návrhy na nový byt a lepší život.

Po tvrdém rozchodu a na účtě s jedním platem jsem si pronajala byt..a konečně si začla žít svůj sen...z každé vyplaty šlo něco.. vymalování,květiny,vlastnoruční výroba kuchyně s mamčou, či vytoužená lednice a ted i nově TV mě uspokujují ted více než kozačky či čokoláda..Denně at už o přestávce v práci či do noci doma pracuji v 3D programech a promýšlím nové návrhy bytu.

A když se ted kolem sebe podívám, vzpomenu si co vše za tím pro mě stálo,a tak někdy mi stačí se jen zastavit a pohledět kolem sebe..a např.nějaká to svezení zakomplexovené šéfky po mně je ten den ten tam..protože je to pro mě takový důkaz, že něco jsem konečně vedle školy dokázala..a to krok vpřed v životě..

a chtělo by to další..  takžé,asi bude mít milá paní šefka brzy o jednu duši míň ;)   :)

chefi

mámy dům

mamci dum

mamči kuchyně před...

kuchyne mamci pred

jedna mamči kuchyně po...

mamci kuchyne po

můj obývák před...

obyvak pred

můj obývák po...

obyvak po

moje kuchyň před...

moje kuchyň pred

moje kuchyň po...návrh

navrh kuchyne

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

Je pravda, že podoba interiérů, jaké máte vy a mamča, je zřejmá! Jsou to krásné pokojíčky! Jste šikulky!


Dnešním tématem dne je Zařizování vašeho bytu či domu.

  • Dělalo vám zařizování nového bytu radost?
  • Kolikrát už jste byt či dům zařizovaly?
  • Jak zařizování probíhalo?
  • Co byl pro vás největší problém?
  • Pomáhal vám při tom někdo?
  • Zařizovaly jste bydlení s partnerem?
  • Docházelo k nějakým sporům či hádkám kvůli odlišnému vkusu a představám?
  • Mluvili vám do toho rodiče?
  • Co byste dnes udělaly v bytě/domě jinak?
  • Máte-li nějaké fotografie k tématu, pošlete je...

Pište mi na redakce@zena-in.cz

heslo: zařizování

Výherce se může těšit na 7denní omlazující péči od Avonu.

vyhra

 

 

 

Reklama