62972667f2055obrazek.png

Check it
je nový koncept z nabídky vlastního programu Výstaviště Praha, který pravidelně a zdarma představuje mladé talentované hudebníky široké veřejnosti. V červnu se můžete těšit na badcofus a Forth Mountain & Emotionally Spoonfed. Kvalitní hudba, pohodová atmosféra, drinky, dobré jídlo, posezení na trávě nebo lavičce, to vše užijete na Check it. Samozřejmě s sebou vezměte i děti a čtyřnohé mazlíčky. Vše nad rámce hudby najdete v jednom z našich bister Artyčok nebo Bistro No.2 poblíž Maroldova plácku.
 
badfocus na Střídačce

V sobotu 11.6. si v prostorách Střídačky poslechnete elektronicko-akustický projekt s názvem badfocus, který založil v roce 2020 multi instrumentalista a skladatel Prokop Korb. Ve své hudbě sampluje a míchá zvuk piana, japonské vokály nebo třeba pásky z dědovy almary.
 
Za projektem badfocus stojí teprve devatenáctiletý pražský producent, skladatel a multiinstrumentalista Prokop Korb. Jeho hudba představuje zvukově bohatý, intimní zážitek a snahu neustále rozšiřovat svůj vlastní hudební jazyk. Přes svůj mladý věk badfocus ztělesňuje opravdového tvůrčího ducha, hladového po nových zvukových spektrech, beatech a melodiích. Přestože jeho hudební kořeny tvoří zejména jazz, badfocus byl silně ovlivněn mnoha žánry, od klasické hudby přes elektroniku, hip-hop až po indie-pop, které ve své tvorbě kombinuje.
 
Těšíme se na vás 11.6. na Střídačce od 20.00 hod., vstupné je zdarma.

che1.jpg

Forth Mountain & Emotionally Spoonfed na plácku u Marolda

Hudba Ondřeje Sychry, který stvořil hudební projekt Forth Mountain, se vyznačuje střídmými aranžemi a příjemnou melodikou. Můžete v nich zaznamenat i lehké country, basové linky, nebo garážově zašpiněnou kytaru. V hudbě Emotionally Spoonfed je slyšet lehkost, kterou se dost možná naučili při buskování. Protože nemohli hrát koncerty, Oliver s Mikulášem strávili rok hraním na ulicích a můžete sami posoudit, jak jim to půjde na plácku u Marolda.
 
Forth Mountain je nový hudební projekt Ondřeje Sychry představující se nahrávkou cult freedom blue and green etc. Třískladbové EP volně navazuje na demo-singl Last Month of Older Songs/New Demo, který vyšel na jaře 2020 a po jehož vydání se Forth Mountain začal představovat pražskému publiku (Přístav 18600, Střelák, Burza, Stalin).
 
Emotionally Spoonfed - kdyby měla vzniknout hudební výpověď české generace Z, ideálním adeptem na její realizaci by byla dvojice emotionally spoonfed. Oliver a Miky natáčejí DIY lovesongy, kterým nechybí emoční hloubka, sex-appeal ani minimalistické beaty.
 
Těšíme se na vás 15.6. na plácku u Marolda od 19.30 hod., vstupné je zdarma.
 
Více na: www.navystavisti.cz  

Reklama