Dlouze se dneska chcípákem zabývat nebudeme, protože jako vždy se jedná o lidskou skvrnu. V tomhle případě by se nabízela hyena, ale nevím, zda by to vůči tomu savci nebylo nespravedlivé…

CHCÍPÁK DNE

Devětatřicetiletá žena z Plzně dostala na chodbě domu akutní epileptický záchvat. Jak víme, takový člověk v tomto stavu není schopen si sám pomoci a je štěstí, pokud se mu nedostane pomoci, že se mu nic nestane.

Tato paní se naštěstí probrala sama.

Po té, co se ale vzpamatovala, zjistila, že zatímco se jí děly ty nepěkné, věci, nějaká k…a jí místo přivolání pomoci, ukradla z tašky peněženku, mobilní telefon, platební kartu, klíče od bytu i doklady.

Paní se obrátila na plzeňské policisty a nám nezbývá než doufat, že tu zrůdu se svědomím jako podrážka vojenské obuvi co nejdříve chytí.

Naprosto si neumím představit, jakou žumpu může mít místo charakteru ten, kdo vidí na zemi v baráku ženu, zmítající se v záchvatu, ten moment naprosto bezbrannou a vlastně i zdravotně ohroženou, a klidě se skloní pro její tašku, kterou vybrakuje a odejde.

NECHÁPU TO!

Tomu kdo to udělal: Bože, co vy jste za bezcharakterního, bezpáteřního tvora, to bych vskutku ráda viděla. Doufám, že vám tohleto osud co nejdříve bohatě „vynahradí“, vy jeden odpade.

Té paní: Nic si z toho nedělejte, hlavně že se Vám nic nestalo. Po světě chodí i dobří lidé. Snad příště už budete potkávat jen je.


Borců je tentokrát hodně, takže mají v závěsu samostatnou „škatulku“. :-)

Reklama