Druhé čtenářské předsevzetí zaslala Iva K. I když není nijak výrazně silná, přesto je nespokojena a chce zhubnout na váhu, kterou měla ve dvaceti letech.

Vzpomínáte na svou „studentskou“ postavu? Připadáte si tlustá? Mnoho žen neustále řeší přebytečné či rádoby přebytečné kilogramy. Čtenářka Iva K. si proto dala novoroční předsevzetí...


Dobrý den, dnešní téma bych vůbec nečekala :) novoroční předsevzetí.

To moje je naprosto jednoznačné, ale splňovat se bude dlouho a možná bez úspěchu. Jako mladá holka, jsem patřila k vyzáblinám. Nejmenší a dlouho nejštíhlejší holka v širokém okolí. Mohla jsem jíst co jsem chtěla, stejně jsem byla průsvitná jak papír. Nikdy jsem nedržela žádnou dietu, a jedla jsem kdy jsem chtěla. Ve dvaceti jsem měla 40 kg a nosila oblečení náctiletých puberťaček :-)

rodinka

Jenže dnes jsem už o 12 let starší. Navíc jsem porodila v listopadu svoje druhé a snad už i poslední dítě. Miminko je krásné a hlavně zdravé, zato já jsem už dávno ztratila svou štíhlost. Nejvíc mi zůstalo na břichu. Není to žádná hrůza, ale cítím, že s tím musím něco udělat. Musím začít cvičit a hlídat co jím. V chytrých knihách píšou, že kojením se váha vrátí do normálu, ale u mě to zase asi tolik neplatí. Vážim pořád stejně jako v den porodu. Ručička váhy ukazuje vytrvale na 59,9. Což na mých 151 cm je až dost. Kde jsou mé trička velikosti M a kalhoty č. 37.

Inspiraci a odvahu do boje s kily nasávám v pořadu Jste to co jíte. U mě těch kilo navíc není až tak moc, jako u některých účinkujících. Stačilo by shodit 8 kg. Ale začít cvičit je u mě něco nepředstavitelného. Ani toho času tolik není. Se dvěma dětmi mám práce přes den až nad hlavu. Tak mi držte palce, abych nad svými kily a pohodlím zvítězila. Posílám fotku mých dvou pokladů

Vaše věrná čtenářka,
Iva K.

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 2. ledna 2012: Novoroční předsevzetí

Dnes se téma víc než nabízí...

  • Dala jste si nějaké novoroční předsevzetí? A proč zrovna tohle?
  • Povedlo se vám někdy novoroční předsevzetí?

HubnemeJe tu rok 2012 a první editační téma v magazínu ŽENA-IN.cz. Zajímá mě dnes, zda jste si dala letos nějaké novoroční předsevzetí, a proč právě tohle? Psát mi můžete i historky minulé, tedy jestli vám někdy nějaké novoroční předsevzetí vyšlo a co všechno jste pro to musela udělat. Vaše příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu. Posílejte je na e-mailovou adresu níže, a chcete-li mít šanci na zveřejnění a možná i na dárek, ať v naší poště přistanou nejpozději 2. ledna 2012 v 15.00 hodin. A co bude tím slíbeným dárkem? Kniha Hubneme s rozumem tvořivě (vydalo nakladatelství SmartPress).