Před několika lety jsem si předsevzetí dávat přestala. Proč si ho dávat, když jsou to jen plané řeči, které se s přibívajícími dny vytratí. Dříve jsem plánovala, předsevzetí si dávala ale vždy mě mé plány cosi dokázalo nabourat. Dokud jsem kouřila bylo mé předsevzetí přestat, ale ani nevím kolikrát jsem si to slibovala. Vždy bohužel marně, nakonec jsem se svou neřestí skoncovala v měsíci červnu asi před 10 lety a zatím mě to vydrželo. V mezilidkých vztazích si předsevzetí dávat nemusím, vycházím s každým dobře a nebo alespoň jak si zaslouží. Letos jsem si předsevzetí také nedávala, vím že to u mě nefunguje.

Ale jedno přání na letošní rok přesto mám. Díky tomu, že jsem přestala kouřit, jsem získala několik kg váhy navíc.I když mě doma přesvědčují, že jsem tak akorát, tak bych chtěla, už pro svůj dobrý pocit, v letošním roce zhubnout asi 10 kg.Také se chci více věnovat svému malému synkovi,aby jsem si mohla na konci tohoto roku říct, že jsem ten letošní rok prožila sice bez předsevzetí, ale plnohodnotně. A také, že jsem dokázala udělat něco pro sebe a svoji rodinu.

Všem do nového roku přeji, ať se jim povede vše na co sáhnou, ať už si dali předsevzetí či nikoliv. Lída

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Liduško, moc držím palce, s tím hubnutím mám svoje zkušenosti a vím, že to jde. Chce to jen opravdu silné odhodlání. Simona

Jaká předsevzetí jste si daly vy, milé čtenářky? A dáváte si vůbec nějaká? Jaké máte samy se sebou zkušenosti ohledně plnění svých plánů? Už jste se zklamaly, nebo dokážete svou silnou vůlí vše, co si umanete? Pište na adresu:

redakce@zena-in.cz

Reklama