píše čtenářka s nickem átéčko a svým příspěvkem vlastně oponuje čtenářce s nickem malinke-kote, která tvrdí, že po gelových nehtech už to nikdy nebude ono. Podle fotografie, kterou nám átéčko poslala, posuďte, která z nich má pravdu

Tak tohle dnešní téma se mi opravdu hodí. Podařilo se mi zbavit gelového povrchu nehtů a nechám si zase růst jen ty své. Nikde jsem nenašla návod, jak to udělat šetrně. A tak jsem je pomalu opilovávala, aby zmizela ta část s gelem, kterou už nechci.

nehty

K umělým nehtům jsem jsem přišla tak, že jsem byla s kamarádkou na procházce a zlomil se mi nehet. Vzala mě k sobě do salonu a nehet mi slepila a nagelovala. Líbilo se i to a nechala jsem si do týdne udělat všechny. A tak jsem se stala otrokem umělých nehtů. Vypadaly sice upraveně s minimální péčí, ale přirozený vzhled se mi líbí víc.

Nehty mi dělala zprvu kamarádka, která je ale tak pracovně vytížená, že jsem pak přešla k maličké Vietnamce, která dělala nehty tak pečlivě a krásně, že nebylo znát, že mám na nehtech gel. Ale vadilo mi, že po několika týdnech bylo znát, že část s gelem odrůstá a já si tu mezírku musela zalakovat. A za tři týdny znovu hodina u Vietnamky

Jak se ale gelu z nehtů zbavit jsem nenašla nikde. Tak jsem si koupila výživu nehtů a lak na francouzskou manikůru a s jejich pomocí zničená část nehtů odrůstá.

átéčko

Milá átéčko na fotografii vypadají vaše nehty zdravě a pěstěně.

Pozn.red. Text nebyl redakčně upraven

A co vy, milé ženy-in?

  • Chodíte pravidelně na manikúru a pedikúru, nebo si vystačíte sama?
  • Máte nějaké problémy s nehty? Jak je řešíte? Máte nějaký recept, jak na nehtové neduhy?
  • Jste spokojená s tvarem svých nehtů?
  • Jak si nehty zdobíte? Lakujete si je na nohách a rukách stejnou barvou? Jste schopná si nehty přelakovat kvůli oblečení, i když spěcháte?
  • Líbí se vám nehty dlouhé, nebo krátké?
  • Vyzkoušela už jste nehty umělé? Jak jste byla spokojená?
  • Pamatujete si, kdy jste si poprvé nalakovala nehty?
  • Co říkáte na parádnicím předškolního věku s nalakovanými nehtíky? Je to i případ váš, nebo vaší dcery?

Napište nám, nebo pošlete foto na adresu: redakce@zena-in.cz

Za příspěvek vás čeká dárek: Tři laky od Avon v aktuálních barvách

laky

 

Reklama