„Náš sex se poslední dobou skládá z nacvičených pohybů. Manželova lenost dokonce dosáhla takových výšin, že nechce ani měnit polohy. Nejradši je, když může ležet a já jsem na něm. V takovém případě se totiž moc nenadře,“ říká Irena.

porn.jpg
Foto: Shutterstock

Ta se nedomnívá, že by svého muže nevzrušovala nebo že by s ní dokonce nechtěl spát. Nedostatkem chuti na sex netrpí ani jeden z nich, i když Irena přiznává, že ona je v tomto ohledu aktivnější a také náruživější. K aktu manžela přemlouvat nemusí, ale jakmile přijde řeč na nějaké ozvláštnění a zpestření v posteli nebo i mimo ni, čemuž by se Irena nebránila, Jiří je proti. Za což je pravděpodobně do jisté míry zodpovědná i jeho lenost.

„Přemýšlela jsem, jak ho vybudit k nějaké větší akci, protože milence si rozhodně shánět nehodlám. Během manželství jsem zahnula jen jednou a dodnes z toho mám výčitky a doufám, že se to po letech neprovalí. Ale napadlo mě, že když navrhnu, abychom si natočili domácí erotické video, manžel se bude v posteli víc snažit, aby potom na kameře nevypadal špatně. Nebo aspoň uvidí, jak je nudný. Když jsem mu tenhle nápad odprezentovala, řekl mi, že v žádném případě. Prý je to v dnešní době hrozně nebezpečné, záznam by mohl někam uniknout a byla by z toho akorát ostuda,“ popisuje Irena reakci svého muže.

Přestože ho několikrát přesvědčovala o tom, že v telefonu se dají citlivé údaje uložit pod zámek a že by se na video jen pro ozvláštnění podívali a potom ho klidně smazali, odmítá se do domácího natáčení zapojit.

„Nevím, čeho se tak bojí, mám podezření, že je vážně tak líný, že se nechce pořádně snažit ani jednou na to video. Přitom jsme si ještě před pár lety posílali odvážné obrázky a nikdy se nebál, že nám je někdo z telefonů ukradne. Teď dokonce uvažuju, že si ho natočím tajně a pak mu to ukážu, aby viděl, že to, co předvádí, není žádná sláva,“ uzavírá Irena . 

Čtěte také:

Reklama