a otci dvou dětí, které sám vychoval. A přestože si mě si vzal, kdy už jsem sama měla tři téměř dospělé děti, přijal je za své a nedělá rozdíly mezi „svými“ a „mými“ dětmi. O tomto výjimečném a báječném muž píše naše čtenářka s nickem Maryene

Přeji všem krásný den, a všem otcům a tatínkům obzvlášť.

My den otců neslavíme a nikdy jsme neslavili, ale přesto píšu. Chci napsat o mém manželovi, otci dvou dětí, které sám vychoval. A přestože mě si vzal, kdy už jsem sama měla tři téměř dospělé děti, přijal je za své a nedělá rozdíly mezi „svými“ a „mými“ dětmi.

Manželovi byly děti svěřeny po rozvodu, kdy byly ve věku, kdy by ještě opravdu hodně potřebovaly mámu. V té době dokonce studoval dálkově vysokou školu, takže musela pomoct i babička na druhém konci republiky. Potom přišlo náročné povolání, dospívání dětí.

táta

Všechen volný čas věnoval dětem a zůstal sám až do jejich dospělosti. Přesto vše zvládnul, i když sám říká, že jedničku by si za to nedal. Po návratu ze zaměstnání musel stíhat úkoly i domácnost, vaření i prádlo a taky chtěl dětem vynahradit i chybějící mámu. Říkali mu máma - táta. Když zbyla chvíle času, raději je vzal na výlet než aby doma bylo vše řádně uklizeno.

Děti si do života přinesly hezké vzpomínky a zážitky a na svého tátu nedají dopustit. Myslím si, že si to plně zaslouží.

Svého tátu už nemám, ale přestože jsme nikdy Den otců neslavili, byl pro mě svátkem každý den, který jsem mohla být se svými rodiči.

Maryene

Váš manžel musí být báječný a hodně obětavý člověk

Text nebyl redakčně upraven

Znáte také někoho takového, milé ženy-in? Chtěla byste nám napsat o svém otci? Co pro vás znamenal nebo znamená? Popřála jste mu ke Dni otců, nebo to také neslavíte jako čtenářka Maryene?

Máte doma báječného tátu svých dětí? Pochlubte se, pochvalte ho, dnes k tomu máte jedinečnou příležitost

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

Reklama