Každý se trochu potýká s tím, že si přeje to, co zvrobna nemá. Když máte rovné vlasy, toužíte po vlnitých a naopak. Mým trápením jsou malá prsa. Ještě před dětmi jsem si říkala, co je malé to je hezké, ale po dvojím kojením mám pocit, že zmizelo i to co bylo hezké. Naštěstí si můžu vybrat v obchodě podprsenku, která zakryje nedostatky. Nevím jak vy, ale stejně s tím mám problém. Vždycky si vyzkouším v cenové relaci, kterou jsem ochotna za podprsenku dát mnoho a mnoho kousků tohoto úžasného druhu oděvu, ale i když se mi zdá podprsenka na ramínku pěkná, jakmile si jí na sebe obléknu je to jako kus neforemné umělé hmoty. Navíc dává prsům diný tvar.Zajimalo by mě, jak tvůrci podprsenek přemýšlí, fakt kolikrát žasnu. Mají nějaké figurýny, na kterých podprsenky zkoušejí? Nějaká umělá prsa všech možných tvarů, která do svých výrobků oblékají? Vždyť kolikrát je do očí bijcí, že tyhle dvě látkové bábovky spojené šňůrkami a ramínky budou ležákem na věky. Nicméně to nevzdávám. Tak pokud mám čas, dělám nálety na obchůdky se spodním prádlem a zkouším a zkouším, protže hezkou podprsenku potřebuju. Většinou mi je pak trapné, když jsem v kabince půl hodiny a nic mi nesedí. Navíc je mi horko z věčného oblíkání a svlíkání a tak opouštím království krajek a saténu s nepořízenou. Fakt narazit na dobrou podpsenku je umění a kus štěstí.
Nedávno jsem to vyřešila vkusnou podprsenkou push – up, která je pěkná, ale dělá mi prsa zas moc velké. Pak, když přijdu do práce se kolegové uculují, že mi přes noc naskočila velikost tak skoro o dvě čísla. Zase nosit jen jednu podprsenku a nastolit tak konstatní velikost taky nejde :-). To už vůbec opomíjím situaci, kdy bych se někde v prekérní situaci svlíkla a ejhle, svlíkla bych si prsa. To by byl pěkný trapas. Takže sháním měkou, pevnou s kosticemi – jinak to v mém případě nejde, která dělá hezké poprsí. Už si ale připadám jako v zakletém lese.
Stejně mé trápení asi není zas tak velké, přece jde jen o malá prsa, takže o problém malý :-)))). Což teprve sehnat podprsenku pro prsa velká, nikomu to nezávidím. Máte nějaké tipy, kde se dá dobře nakoupit? Máte podobné trápení a pochybnosti nebo se stává nákupní blázen jen ze mě? Díky za podporu….. :-)
Marcela
Reklama