Máte někdo zkušenost?

S kamarády vrstevníky říkáme, že jsme špatný ročník. Ptáte se proč? Revoluce nás potkala v období kolem maturity, takže jsme ještě neměli nahrabáno, abychom chytli v začátcích podnikání, a 8 let studia ruského jazyka je taky k ničemu.

A v tom tkví můj problém. Samozřejmě jsem se mohla při zaměstnání dále vzdělávat, ale znáte to... spousta koníčků a kamarádů byla vždy důležitější.

A teď to přišlo. Po 7 letech v práci mi zrušili místo pro nadbytečnost. Firma již pokulhává delší dobu, a tak to pro mě nebylo překvapení. Větší rozčarování jsem postupně získávala u vstupních pohovorů. Počáteční nadšení z toho, co umím, na co mám certifikáty až po konečné "Jakým cizím jazykem hovoříte?"

Rozhodla jsem se, že takhle to dál nejde, a jako řešení vidím odjezd do Anglie či Irska za prací a zároveň abych mohla chodit do školy.

Zatím brouzdám po internetu, vybírám agentury a pod. A v tom bych chtěla poprosit ostatní čtenářky, máte někdo zkušennost s prací v UK, s pracovní agenturou a vůbec s pobytem venku? Musím také ještě podotknout, že mi je 32 a tak agentury pro au-pair už jsou pro mne nevyhovující.

Předem moc děkuji.

Andrea


Andrea prosí o radu a spolu s tím soutěží o knihu.

Jsem do tebe blázen - Jennifer Crusie (Začnete-li číst knihy Jennifer Crusie, dopadnete jako její hrdinové: Zamilujete se.)

Nejkrásnější růže - Nora Roberts, Jill Gregory, Ruth Ryan Langan, Marianne Willman (Legendy, kouzla, stateční rytíři a krásné panny, ale hlavně a především láska. Čtveřice nových příběhů od autorek romantické povídkové knížky Byl jednou jeden Hrad )

Kouzla milují žár mého těla - J. D. Robb, Susan Krinald, Maggie Shayne, Laurel K. Hamilton (Čtyři zcela nové, okouzlující příběhy od uznávaných autorek amerických bestsellerů)

A za co je můžete získat? Za své příběhy, za své zajímavé žádosti o radu, za vtípky a fotky s duší a příběhem z vašeho fotoaparátu. Dnes nemáme žádné konkrétní téma, dnes můžete posílat cokoliv.

redakce@zena-in.cz

Reklama