Některé ženy je slyší tikat velmi nahlas, jiné si našeptávání přírody absolutně nepřipouští. Řeč je o biologických hodinách. Katka se řadí do první skupiny. K její smůle ale nemá muže, který by jí možnost mít dítě poskytl. Jenže ona ho chce i tak. Je pevně rozhodnutá si ho pořídit.

Katce je 32 let, ještě nedávno si nedokázala ani přestavit, že by měla mít dítě. Najednou se ale něco zlomilo. Netouží po ničem jiném než být mámou. Jak sama říká, začíná být až posedlá. „Posledních 8 měsíců pociťuju neuvěřitelně silný pocit mateřství,“ prozrazuje. „Vidím miminko a mám až slzy v očích. Je mi hrozně líto, že na místě ženy tlačící kočárek nejsem já. Vím, je to přirozený vývoj ženy, ovšem pár týdnů se skoro nepoznávám. Nemyslím na nic jiného než na dítě.“

preg1.jpg

„Jsem svobodná, takže moje vyhlídky ohledně mateřství jsou nulové. Jsem ale rozhodnutá si dítě pořídit, za každou cenu. Nechci už čekat, jestli přijde ten pravý.“ Katka si momentálně v hlavě pohrává hned se dvěma variantami, jak rychle přijít do jiného stavu.

Nenechte si ujít:

Jednou z Katčiných možností je najít si milence, využít ho k početí a nechat plavat. Dalším východiskem je, že Katka zaplatí svému známému, který je gay. Bavila se s ním o tom a on souhlasil, že se za úplatek stane dárcem spermatu pro její dítě. „Zbývá mi se rozhodnout, jak to tedy provedu. Moje nejbližší kamarádky mě od toho odrazují. Radí mi, abych ještě počkala, to já ale nechci. Budu máma, doufám, že už hodně brzy,“ uzavírá vyprávění Katka.

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Čtěte také: