Dobrý den!
Jsem každodenní čtenářka vašeho magazínu a posílám vám svůj příspěvek o tématu, ke kterému jsem se dostala právě prostřednictvím vašich stránek.

Nedávno jsem si na stránkách  žena-in přečetla článek o týrané kočce, díky kterému jsem se dostala na stránky týkající se ochrany zvířat. Přečetla jsem si několik článků, mimo jiné o ochraně hospodářských zvířat, a také reportáž studentky veteriny na jatkách.
Informace, které jsem na těchto stránkách získala, mnou naprosto otřásly.

S myšlenkou vegetariánství jsem si pohrávala už dlouho, ale nikdy asi ne tak úplně doopravdy. Tentokrát jsem se ale rozhodla - stanu se vegetariánem. Nejdříve ze všeho jsem si našla několik informací na webu o ochraně zvířat, zdály se mi ale poněkud zaujaté - dokonce jsem se dočetla, že vegetariáni se dají udělat i z koček a psů, což považuji rovněž za týrání zvířat. Další informace jsem získala od svého kamaráda, který je vegetariánem už dva roky. Poradil mi jíst nejméně třikrát týdně luštěniny a doporučil mi různé pochoutky, jako je např. Šmakoun :-).

Protože jsem úplně na začátku a v podstatě si ani neumím moc představit, co vegetariánství obnáší, ráda bych požádala ostatní čtenářky o jejich názory, tipy a nápady.

 

Děkuji, s pozdravem


                                                                                                                                      

Reklama