friskiesTo, že kočky potřebují docela jinou stravu než jejich majitelé, není žádná novinka. Každý přece ví, že člověk je všežravec, a má tedy docela jinak uzpůsobené trávení než zvířata. Ano, kočka je dravec, predátor, a jako takový potřebuje jídlo pro dravce, aby byla fit.

Dobře krmená kočka je aktivní, hravá, zdravá, veselá, má lesklou srst a zdravou kůži. Chcete-li dodat kočce kompletní a vyváženou stravu, pak volte krmiva řady FRISKIES.

friskiesGranule Friskies jsou připraveny z kvalitních ryb a masa, pečlivě vybraného, plného kvalitních bílkovin, vitaminů, minerálních látek a chuťově rozmanitých, zdravých složek. Granule a konzervy FRISKIES se vyrábějí v nejrůznějších příchutích. Řada Friskies Junior s kuřecím, mrkví a mléčnými granulemi je svými malými granulemi určená pro koťátka a kojící a březí kočky, řada Friskies Adult pro dospělé kočky je připravena ve třech příchutích  - s kuřecím, játry a zeleninou, dále s lososem, tuňákem a zeleninou a s masem, játry a listovou zeleninou. Kočky tak mají širokou škálu výběru.

Co najdete ve FRISKIES?

  • Minerální látky – Vyvážený obsah minerálních látek pomáhá udržet zdravý močový trakt
  • Vápník – Vápník & fosfor pro silné kosti a zuby
  • Vitaminy – s obsahem všech nezbytných vitamínů pro zdravé kočky
  • Vysoce kvalitní bílkoviny – podporují přirozenou obranyschopnost pro silné svaly a srdce pro dobrou stravitelnost.
  • friskies

Vaše kočka si zamiluje delikátní masová sousta, na kterých si opravdu pochutná, a současně přijme kompletní a vyváženou stravu bohatou na kvalitní bílkoviny.

Vaše kočka ví, že chutná skvěle, a vy víte, že Friskies jí dává vše, co potřebuje pro zdraví a vitalitu.

Pro kočky, které žijí život naplno.

Reklama