Bezbolestná intenzivní hydratace
5d3ec08a1374fobrazek.png

Hydrolifting je moderní metodou ošetření kombinující podtlak, lymfatické tahy a hloubkovou hydrataci s pomocí aplikace účinných látek. Jde o bezbolestnou metodu, kdy pleť dostane řádnou výživu v podobě kyseliny hyaluronové, vitamínů, aminokyselin, antioxidantů a minerálů. S tímto koktejlem bude mít pleť všechno, co potřebuje pro svou optimální krásu. Když navíc přidáte zdravý životní styl a důslednou péči v podobě používání vhodné kosmetiky, možná na vlastní kůži poodhalíte tajemství krásy.

Déle trvající efekt

Při hydroliftingu je možné dosáhnout odstranění jemných vrásek a tmavých kruhů pod očima. Díky stimulaci přirozené tvorby kolagenu se i větší vlásky zmenší. Pleť je pevnější, svěží a má zdravý jas. Takto elastická kůže působí mladším dojmem. Pro zvýraznění efektu ošetření je možné proceduru několikrát opakovat v určitých intervalech. Celé ošetření trvá kolem 90 minut a nejde o žádný invazivní zákrok. Metoda je bezbolestná a dokonce až příjemná. Na hydrolifting není nutná speciální příprava a po skončení pleť nebývá zarudlá či se neobjevují jiné nežádoucí efekty.

Proti vráskám i jako prevence

Vrátit znovu pleti krásu je mnohem složitější v porovnání s prevencí proti jejich vzniku. Ideální je myslet na svou pleť a krásu už ve chvíli, kdy nejsou patrné výraznější známky stárnutí, ale víte, že časem se objeví. Hydrolifting obličeje je ideální metodou nejenom pro vyhlazení menších vrásek, ale i jako prevence jejich vzniku. Díky hloubkové hydrataci a výživě podporuje zdraví pleti po všech stránkách.
 

Reklama