Máte pocit, že s novým letopočtem potřebujete změnu? Proč nezačít účesem? Chce to však mít jistotu, že proměna dopadne na výbornou. Proto je třeba vybrat si pečlivě, do kterých rukou se svěřujete.

Už jsme si mohli ověřit, že záruku kvality a profesionality nabízí pražské Vlasové studio Vavruškovi, které je členem Vysokého kadeřnického umění v Paříži a pravidelně přiváží ty nejnovější francouzské střihy.

Čtěte také:

V letošní sezoně je to kolekce Minimale

„Kolekce Minimale je založena na vrstvených texturách a strukturálním odlehčení pro zdůraznění rozvernosti, nezapomíná však na ženskost s patřičným sexappealem. Inspiruje se návratem k přírodě a přírodnímu stylu. Nechybí preciznost střihu, důraz na moderní efekt a extrémní lesk,“ říká o své nové kolekci Irena Vavrušková.

Hitem sezony je lehký dotek barvy a la růžový pudr

v

Účes ve stylu glamour ve vás vyvolá vzpomínky na éru filmových hvězd čtyřicátých let. Růžový nádech v konečcích mu dodává současný a moderní šmrnc.

v

Rozverný rozcuch je pro pařížský look typický. Účes s bohatou texturou a jemným nádechem do růžova působí velmi sexy

n

Účes profoukaný svěžím jarním vánkem evokuje nadýchaná struktura vlasů na temeni

n

Krátké účesy jsou letos opravdu IN, ale zapomeňte na uhlazenost. Žádoucí je přirozený rozcuch, který účesu dodává mladistvou svěžest a nevázanost.

b

Variace na copánky. Tento poměrně náročný účes může být dobrou variantou pro společenskou sezonu. Je koketní a rozhodně ne usedlý.

Účes přímo na míru

Kadeřníci Vlasového studia Vavruškovi vám nabízí také diagnostiku vlasů a vlasové pokožky. Na jejím základě pak vypracují plán péče o vaše vlasy. S ohledem na jejich sílu, barvu a množství, vám pak navrhnou střih podle posledních módních francouzských linií přímo na míru.

„Naším krédem je účes založený na precizním střihu, který vám umožní snadnou domácí úpravu,“ říká spolumajitelka salonu Irena Vavrušková a přidává pozvánku: „Zveme vás do Vlasového studia Vavruškovi, které je na trhu již 21 let a získává si svou stálou klientelu právě na  perfektně naučených střizích Vysokého kadeřnického umění. Pro naše stálé klienty nabízíme členství v našem Klubu, který každý měsíc nabízí svým členům výhody pro zpříjemnění a radost z krásných vlasů.“

Čtěte také:

Reklama