5f0856f42f904obrazek.pngLetos se proto připojili k prázdninové výzvě iniciativy Zálohujme.cz.

Cílem výzvy je ukázat, kolik se v české přírodě povaluje PETek i plechovek. Stačí pohozené PETky a plechovky vyfotit, umístit veřejně na Instagram nebo Facebook s označením profilu @Zálohujme.cz a s hashtagem #vratisenamto. Za každou takto označenou fotografii věnuje Mattoni symbolickou částku 3 Kč organizaci Trash Hero, jež pořádá pravidelné úklidy přírody v Česku i ve světě.

Iniciativa Zálohujme.cz usiluje o zavedení zálohového systému, jež by výrazně snížil množství nápojových PET lahví a plechovek odhozených v přírodě.

*plogging = běh spojený s úklidem

O Projektu Mattoni FreeRun

Mattoni FreeRun od roku 2015 buduje běžecké 5km okruhy po celé České republice. Na většině tras působí trenéři, se kterými si zájemci můžou jít zdarma zaběhat. Sdružují se především ve facebookových skupinách, ve kterých si také domlouvají společné výběhy. Cílem projektu Mattoni FreeRun je vytvořit komunitu lidí spojených stejnou vášní v běhání. Propojuje zkušenější běžce s těmi, kteří kouzlo běhání teprve objevují. Začátečníkům projekt pomáhá s počátečními rozpaky a se správným výběrem běžecké trasy. V současné době je vybudováno více než 80 tras.
5f0857111d4f9obrazek.png

O minerální vodě Mattoni

Mattoni je ikonická značka neodmyslitelně spojená s motivem orla již od roku 1873. Přírodní středně mineralizovaná minerální voda s vyváženým poměrem draslíku, hořčíku a vápníku, které jsou nezbytné pro lidské zdraví. Rodí se v hloubce 125 až 230 metrů v panenské přírodě u Karlových Varů. Jedinečná poloha na rozhraní Krušných a Doupovských hor jí dává její nezaměnitelnou chuť. K dostání je v přírodní neperlivé, jemně perlivé i perlivé variantě a nabízí širokou nabídku ochucených variant.

Více na MATTONI
5f0856d80faceobrazek.png

Reklama